Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Udane Targi Powiśla   -   22/6/2004
Ponad 4 tys. osób odwiedziło w niedzielę VI Targi Gospodarcze Gmin Powiśla Dąbrowskiego, które po raz pierwszy odbyły się na placu przy Patronackiej Stacji Paliw BP-GL. Swoją ofertę zaprezentowało ponad 80 firm, samorządów, instytucji i stowarzyszeń. Byli też goście z zagranicy.

Ogloszenie

- To największa edycja targów od początku istnienia imprezy. W tym roku udział wzięło w niej ponad 80 firm i instytucji. Dla nich jest to możliwość zaprezentowania swoich możliwości produkcji i usług. Swoją ofertę przygotowały także firmy z powiatów tarnowskiego i brzeskiego - mówił starosta dąbrowski Krzysztof Kaczmarski. - Dołożyliśmy bardzo dużo starań, by ta impreza doszła do skutku. Ważne jest to, żeby spełniła oczekiwania, a jak mówią przedsiębiorcy ta forma promocji na wpływ na sprzedaż.

Firmy i instytucje prezentowały się na placu przed stacją paliw przy ul. Sucharskiego od godzin przedpołudniowych. Można było znaleźć tu m. in. oferty przedsiębiorstw budowlanych i motoryzacyjnych, zakładów ubezpieczeniowych, obejrzeć i kupić wyroby ludowe i prace lokalnych artystów. Jak co roku, smakowite potrawy przywiozły na targi panie ze Stowarzyszenia "Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne" w Radgoszczy, które zachwalały szczególnie swój bigos. Ofertę przygotowały także poszczególne gminy powiatu, stowarzyszenia, instytucje.

W imprezie wzięli udział m. in. członek zarządu województwa małopolskiego Wiesław Zimowski, parlamentarzyści z regionu tarnowskiego, gospodarze powiatu i poszczególnych gmin Powiśla oraz przedstawiciele Zrzeszenia Przedsiębiorców i Handlowców.

Gośćmi szczególnymi imprezy byli Węgrzy z XVIII Dzielnicy Budapesztu, która od kilku lat współpracuje z powiatem, a dąbrowskie targi odwiedziła po raz trzeci. Tym razem w Dąbrowie gościło 40 osób: samorządowcy i przedsiębiorcy oraz młodzieżowy zespół taneczny "Polonez". Podczas imprezy przygotowali dla odwiedzających "Dzień Węgierski", serwowali tradycyjną zupę węgierską i pokazali występ artystyczny.

- Targi to bardzo dobra okazja, by polscy i węgierscy przedsiębiorcy mogli nawiązać kontakty handlowe. Współpraca odbywa się już nie tylko pomiędzy samorządami, ale dzięki ich inicjatywie i pośrednictwu kontakty rozszerzają się także na firmy. Taka wymiana możliwa jest właściwie tylko na targach - podkreślał Hamori Tibor burmistrz XVIII Dzielnicy Budapesztu, który po raz trzeci gościł w Dąbrowie.

Od godz. 16.00 targom towarzyszyły występy artystyczne, podczas których prezentowały się poszczególne gminy. Wystąpiły m. in. zespół "Expression" z Gręboszowa, dziecięcy zespół wokalno - taneczny "Elfy" oraz orkiestra dęta ze Szczucunia. Imprezę można było podziwiać także z góry dzięki strażakom, którzy udostępnili swój podnośnik. Na zakończenie wystąpił zespół "Konwój", a o zmroku imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni.
(Tekst i fot. baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 11)Dodaj komentarz
(22-06-2004) DT :
A GDZIE PODZIAŁA SIĘ MOJA OPINIA NA TEMAT TARGÓW?PISAŁEM ŻE DO TEJ PORY NIKT NIE NAPISAŁ O TEJ IMPREZIE.BYŁO TO PRZY WIAD.SPORTOWYCH.CENZURA JEDNAK OBOWIĄZUJE W DĄBROWIE.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-06-2004) józek :
DT-kretynie naucz się poprawnie obsługiwać komputer,a potem mów o cenzurze

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-06-2004) Ola :
DT , jak masz coś ciekawego do powiedzenia o targach to powiedz. Niestety nie byłam, a straciłam coś ? I nie pisz dużymi literami, please

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-06-2004) geldo :
Ja bym na miejscu DT poszedł dalej ...Nie tylko cenzura, ale pewno cię spisali , namierzają teraz, jutro stracisz pracę, albo wyrzucą cię ze szkoły, a może nawet trafisz do obozu intern(et)owania i będę cię tam resocjalizować. Już bym się bał na twoim miejscu. Chłopie, pryskaj póki możesz !!!! ;-)))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-06-2004) DT :
ALE SIĘ NAROBIŁO HA,HA,HA.A SWOJĄ DROGĄ ZAWSZE MUSZĄ TAK PÓŹNO DOCIERAĆ WIADOMOŚCI?O TARGACH POWINNO BYĆ PISANE PARĘ DNI PRZED A NIE DWA DNI PO FAKCIE.GDZIE ZAPROSZENIE NA TARGI.ZRESZTĄ KIEPSKO ROBIONE STRONY! JÓZEK ! COŚ MASZ NA SUMIENIU I CHCESZ SIĘ WYŁADOWAĆ,ALE PROSZĘ NIE W TEN SPOSÓB.KRETYNIE.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-06-2004) pikus :
DT rzeczywiscie jestes kretynem skoro nie widziales zaproszenia na targi, kup sobie lepiej mocniejsze okulary albo idz na kurs obslugi komputera

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-06-2004) Ania :
Oj gnoje dorwaliście sie do komputera i udajecie cwaniaków.Weźcie lepiej idźcie na spacer przewietrzyć umysły.A swoją drogą ja też nie widziałam zaproszenia na targi.Gdzie ono było pikusiu bo zdaje sie że ja też jestem kretynem bo nie widziałam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-06-2004) pikus :
strona powiatu na srodku banner z targami klikasz na niego i wszystko czarno na bialym jest napisane, nawet jeszcze jest chociaz juz po targach :) przypominam! jesli kursor myszy zmienia sie z strzalki na reke to oznacza ze to jest link ( odnosnik) i mozna kliknac otwierajac nastepna strone, to dla tych "znajacych obsluge komputera"

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-06-2004) Ania :
Ale ja nie patrzę na powiat tylko na miasto.Dzięki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-06-2004) Wajdzik :
No Ja jestem Zawiedziony :( Nie Było Wogóle Wzmianki o Kabaretach Pokazanych Przez Zespół Teatralny z DDK, a prawda była taka, że reakcja na nasz występ była fantastyczna!! Wystarczyło Stanąć Z boku i zobaczyć...No Cóż Zawiodłem Się;/

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-06-2004) XXL :
Właśnie Wajdzik tyle jest w Dąbrowie imprez ale dowiadujemy się o nich po fakcie.Ktoś napisze że była zapowiedź na stronie DDK ale przyznam sie że ja niedawno dowiedziałam się przypadkowo o stronach Domu Kultury.Ale po co jest w końcu strona Dąbrowy?Żeby czytać spóźnione wiadomości w dodatku nie ciekawe?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947