To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Medivita
  
   Laser frakcyjny - Najnowsze metody terapii w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej    -   03/10/2009
Lekarz kosmetolog radzi (6)
Ostatnio w Polsce odbyły się dwie duże międzynarodowe konferencje: w dniach 11-12 września - II Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej a 26-27 września Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Doniesienia o nowych metodach terapeutycznych, prezentacje zabiegów przedstawiali lekarze i naukowcy z renomowanych ośrodków zarówno z Polski jak i z wielu krajów - Włoch, Hiszpanii, Izraela, Holandii, Słowenii, Turcji, Francji. W dziedzinie Anti -Agingowej praktycznie każdy miesiąc przynosi nowe doświadczenia, nowe odkrycia oraz coraz skuteczniejsze metody leczenia i zapobiegania. Absolutnie rewolucyjne innowacje techniczne doprowadziły do wyprodukowania nowej generacji laserów tz.w fraksyjnych CO2.

Ogloszenie

Jest to milowy krok w przeprowadzaniu niechirurgicznych metod ablacji naskórka i usuwania blizn, co do tej pory było praktycznie niemożliwe w tak krótkim czasie - wyleczenie można uzyskać już po jednym lub dwóch zabiegach !

Metoda ta polega na "wypalaniu" w skórze setek otworów (np. od 50 -100 na jednym centymetrze kwadratowym) w obszarze leczonej skóry, co prowadzi do wytworzenia nowej zdrowej skóry i nowego naskórka - proces naprawy odbywa się w oparciu o "wysepki" pozostałej po skanowanym dziurkowaniu skóry.


Przekrój horyzontalny przez skórę po zabiegu Głowica zabiegowa Laser Lutronic

Efekty są zaskakujące i niemożliwe do tej pory do osiągnięcia żadną inną metodą. Szczególnie spektakularne efekty można uzyskać w leczeniu blizn oparzeń oraz w leczeniu wiotkości skóryBlizny potrądzikowe przed i 2 tygodnie po zabiegu


Wiotkośc skóry przed i 2 tygodnie po zabiegu


Blizna przed i 2 tygodnie po trzecim zabiegu


Zmarszczki" palacza" przed i miesiąc po zabiegu


Według niektórych lekarzy jak np. dr Dvora Ancona z centrum medycznego Juva z Mediolanu (La pella listopad -grudzień(11)2008) doskonałe efekty uzyskuje się w korekcji zmarszczek okolicy oczodolowej - 200 wykonanych zabiegów-Rdesurfacing ww okolicy zajmuje ok. 15 minut efekty sa niemal natychmiastowe, możliwy szybki powrót do aktywności zawodowej nikle objawy uboczne

Uwidocznione w artykule przypadki to pacjenci leczeni laserem fraksyjnym firmy Lutronic Mosaic eCO2.
Dokładnie taki laser został, jako trzeci w Polsce, zakupiony do MediVity i będzie dostępny od 14 października 2009 roku.
Niestety zabiegi wykonywane tym laserem, choć bardzo skuteczne, nie są tanie. W zależności od rodzaju zabiego to koszt od 2000 do niekiedy nawet 6000 zł.
Dlatego warto zapoznać sie z promocją Medivita. Można będzie wykonać zabiegi w okresie promocyjnym nawet bezpłatnie, bądź do końca października w cenie nie przekraczającej 1000 zł.

Dokładne warunki promocji znajdziecie Państwo na stronie: www.medivita.net
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 09:30:57
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html