To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Szpital Wojewódzki zafundował szczepienia swoim pracownikom    -   03/10/2009
Szczepienia w „Łukaszu”
Wielkie szczepienie przeciwko grypie zafundowała dyrekcja Szpitala Wokjewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie swoim pracownikom. –Jako szpital powinniśmy chronić pacjentów przed przypadkowymi zarażeniami i to jest jeden ze sposobów zapobiegania rozprzestrzenieniu się chorób – tłumaczy Anna Czech, dyrektor szpitala.

Ogloszenie

Na szczepionki przeciwko grypie szpital wydał 8 tys. zł. Skorzystać z nich mogą wszyscy pracownicy szpitala. Na razie zdecydowało się na to 500 osób czyli ponad jedna trzecia załogi. W gronie zainteresowanych profilaktycznym szczepieniem znaleźli się wszyscy lekarze. –Oni najlepiej zdają sobie sprawę z korzyści związanych ze szczepieniem i dlatego zgłosili się jako pierwsi – mówi dyrektor szpitala mając nadzieję, że w ślad za lekarzami pójdą także inni.
Zdrowie pracowników szpitala ma znacznie nie tylko dla pracodawcy, ale przede wszystkim dla pacjentów odwiedzających szpital. Kontaktując się z personelem medycznym nie powinni być narażani na zachorowania poprzez zarażenie wirusem grypy. – Mam nadzieję, że akcja, na którą w tym roku zdecydowaliśmy się po raz pierwszy, przyniesie pożądane efekty i będziemy ją kontynuować w przyszłości – mówi Anna Czech dodając, że w każdej chwili mogą się zgłaszać kolejni pracownicy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 09:54:20
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html