To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Program wczesnego wykrywania astmy oskrzelowej u dzieci    -   03/10/2009
Alergie – problem społeczny
CenterMed realizuje profilaktyczny program medyczny mający na celu wczesne wykrywanie schorzeń alergicznych. Dedykowany jest dzieciom w wieku od piątego do jedenastego roku życia zameldowanym w Tarnowie. Program finansuje Gmina Miasta Tarnowa. Udział w nim jest bezpłatny, jednak liczba małych pacjentów jest ograniczona, dlatego warto wcześniej się zarejestrować i zarezerwować miejsce. Badania odbędą się w piątek 09 października w godzinach 12.00-15.00 w Wielospecjalistycznym Centrum Medycznym CenterMed przy ulicy Skargi 29a.

Ogloszenie

Jak mówi doktor Małgorzata Żurowska-Gębala, specjalista alergolog, w dzisiejszych czasach alergia to choroba niemal cywilizacyjna. Zapada na nią coraz więcej osób, a szczególnie narażone są dzieci.
Nieleczona, lub zbyt późno wykryta może prowadzić do katastrofalnych skutków, przyjąć ciężkie, trudne do wyleczenia postacie. Dlatego tak ważne jest, by alergię zdiagnozować odpowiednio wcześnie, podjąć stosowne leczenie i zastosować zalecenia profilaktyczne. I taki właśnie jest cel programu prowadzonego w CenterMedzie.

W ramach programu w piątek 09 października w godzinach 12.00-15.00 w Wielospecjalistycznym Centrum Medycznym CenterMed przy ulicy Skargi 29a w Tarnowie badane będą dzieci. Liczba badań małych pacjentów jest ograniczona, dlatego warto wcześniej zarejestrować się i zarezerwować miejsce. Szczegółowe informacje zainteresowani rodzice mogą uzyskać bezpośrednio w przychodni na ulicy Skargi oraz pod numerami telefonów: (14) 628-43-52 oraz (14) 628-43-53.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 10:10:54
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html