To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Dni Tarnowa - drożej niż szacowano   -   22/6/2004
Znamy już ostateczną kwotę kosztów organizacji tegorocznych Dni Tarnowa . Czterodniowe święto miasta kosztowało blisko 440 tys. złotych. Prawie sto tysięcy złotych udało się pozyskać od sponsorów i z funduszy unijnych. Z budżetu miasta wydano na organizację "Dni" blisko 340 tys. złotych, czyli ponad 100 tysięcy więcej niż pierwotnie szacowano w magistracie tuż przed ich rozpoczęciem. Czy warto było wydać tyle pieniędzy na kilkudniową imprezę?-zdania mieszkańców miasta sa podzielone. Tymczasem prezydent Mieczysław Bień jest przekonany, że impreza nie była droga. - Gdy podzielimy koszty przez liczbę mieszkańców daje to kwotę ponad dwóch złotych-wylicza prezydent Tarnowa.

Ogloszenie
>

Promocji miasta miał służyć telewizyjny program "Kawa czy herbata"- emitowany z Tarnowa – miasto zapłaciło za niego 80 tys. złotych. Do Tarnowa przybyli także goście z zagranicy – efektem wizyty ma być m.in. wymiana kulturalna i edukacyjna. Kilka tarnowskich firm jest zainteresowanych sprowadzaniem win z Węgier –obsługa delegacji oficjalnych kosztowała ponad 73 tys. złotych. Natomiast na gadżety, upominki które rozdawano podczas dni miasta zapłacono 45 tys. złotych.
Spore sumy pochłonęło też zatrudnienie dodatkowych osób do obsługi imprezy. Obok urzędników magistratu przy "Dniach Tarnowa" pracowało także kilka firm, które m.in. przygotowały nagłośnienie. Koordynatorem imprezy również nie był pracownik Urzędu Miasta – ale osoba, z którą zawarto umowę zlecenie na okres kilku miesięcy.

Opozycyjni radni zamierzają wrócić do sprawy kosztów (ich zdaniem za wysokich) organizacji tegorocznych Dni Ttarnowa na najbliższej, czwartkowej sesji Rady Miasta. Impreza nie daje więc szybko o sobie zapomnieć. Kolejne Dni Tarnowa – za dwa lata.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, December 4, 2023 19:33:46
IP     : 35.172.165.64
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html