Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejna droga zmodernizowana    -   05/10/2009
Wieści z Borzęcina
Kosztem blisko 438 tysięcy złotych zrealizowano drugi już w tym roku etap modernizacji drogi gminnej Granice - Waryś w gminie Borzęcin oraz przebudowę mostu i kilkusetmetrowy odcinek drogi w przysiółku Borek. Całość zadania w raz z I etapem realizowanym w I półroczu bieżącego roku zamknęła się kwotą 695 tysięcy złotych przy udziale pozyskanych przez gminę Borzęcin dotacji z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na usuwanie skutków klęsk żywiołowych w wysokości 450 tysięcy złotych. Zmodernizowany odcinek o długości 2,14 kilometra łączy dwie drogi powiatowe relacji Radłów - Bielcza - Szczepanów - Mokrzyska oraz Zaborów - Borzęcin - Bielcza - Wola Dębińska.

Ogloszenie
>

-W ramach I etapu zrealizowano modernizację 850 metrowego odcinka drogi z przebudową przepustu i obustronnym uzupełnieniem poboczy - mówi wójt gminy Borzęcin Janusz Kwaśniak -W II etapie zmodernizowano 1 285 metrowy odcinek drogi z przebudową 2 przepustów, montażem barier ochronnych, uzupełnieniem ubytków jezdni, profilowaniem, wykonaniem nawierzchni oraz uzupełnieniem poboczy klińcem kamiennym. Ponadto odbudowano mostek na cieku wodnym Przyrowicie wraz z odcinkiem drogi od mostu do drogi powiatowej.
Modernizacja drogi Granice - Waryś poprawia komfort jazdy jedną z najbardziej uczęszczanych dróg dla podróżujących do i z Tarnowa. Jak zapowiadają władze gminy Borzęcin do końca bieżącego roku oddanych zostanie kilka kilometrów kolejnych nowych nawierzchni dróg gminnych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl