Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ponad 20 dziennikarzy i przedstawicieli biur podróży w Tarnowie!    -   08/10/2009
„Study tour” po Tarnowie
Zakończyły się właśnie dwie imprezy studyjne dla przedstawicieli mediów branżowych i ogólnopolskich a także dla branży turystycznej w Tarnowie i na ziemi tarnowskiej – informuje Tarnowskie Centrum Informacji. Od poniedziałku do środy piękno Tarnowa i okolic zwiedzali m.in. dziennikarze Gazety Wyborczej, Discovery Poland, redaktorzy popularnego wydawnictwa Pascal oraz przedstawiciele biur podróży, którzy, na co dzień zajmują się organizacją turystom zagranicznym wakacji w Polsce. Przez 3 dni goście nie tylko poznawali atrakcje turystyczne ale również infrastrukturę turystyczną w tym muzea, hotele i bazę gastronomiczną. Natomiast w środę i w czwartek, w Tarnowie przebywała grupa dziennikarzy (m.in. z Warszawy, Krakowa i Śląska), którzy przemierzają Małopolskę szlakiem architektury drewnianej. Tarnów był przystankiem na trasie z Krakowa przez Beskidy do Pienin w ramach projektu realizowanego przez MOT pn. "Otwarty szlak architektury drewnianej".

Ogloszenie
>

Wszystkich uczestników „study tour” oczarował Tarnów. Na tych, którzy pierwszy raz byli w Tarnowie największe wrażenie zrobiła nasza katedra z monumentalnymi pomnikami nagrobnymi Tarnowskich i Ostrogskich oraz Muzeum Diecezjalne (najstarsze tego typu w Polsce). Natomiast ci, którzy już bywali w Tarnowie wcześniej byli pod wrażeniem zmian jakie w ostatnim czasie dokonały się w Tarnowie.

Celem corocznych wizyt jest pokazanie potencjału regionu i zachęcenie do uwzględnienia Tarnowa w ofertach zapraszanych biur podróży oraz zaprezentowania piękna miasta i regionu w poczytnych magazynach.
Jesienne wizyty przedstawicieli biur podróży i dziennikarzy to coroczne imprezy miejskiej jednostki - Tarnowskiego Centrum Informacji. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych współorganizatorami imprez było Starostwo Powiatowe w Tarnowie oraz Małopolska Organizacja Turystyczna a pobyt dofinansowany był przez Województwo Małopolskie. Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji imprezy osobom i instytucjom, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(09-10-2009) Turist :
Na mnie największe wrażenie wywarła dziurawa nawierzchnia na placu z popiersiem Mickiewicza (o mało nogi nie złamałem na gigantycznej dziurze), równie piekne w przejściu pomiędzy tym placem a rynkiem były rozbabrane psie odchody, cudowny zapach w bramie prowadzącej do makdonalda (koński mocz?), brak parkingów to chyba norma we wszystkich miastach. A tak wieczorkiem to miasto wygląda całkiem przyjemnie, szczególnie ten skwerek z Łokietkiem przepiękny. Dobrze zaopatrzone sklepy z alkoholem (Świat alkoholi), miłe knajpki na Rynku i zdaje się bezpiecznie jest. Byłam tu jeden dzień na zaproszenie jednej z tarnowskich instytucji, nie jest najgorzej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947