Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dramat w Tarnowie    -   12/10/2009
Zginął mężczyzna
Do tragicznego zdarzenia doszło w Tarnowie na terenie zalesionym po wschodniej stronie ul. Jana Pawła II – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, mł. asp. Olga Żabińska. Wezwani na miejsce pożaru policjanci ujawnili na terenie koczowiska zwłoki mężczyzny. Na miejscu zastano także nietrzeźwych uczestników zdarzenia - kobietę bez stałego meldunku oraz 38-letniego mieszkańca miasta. Zatrzymano ich do wyjaśnienia. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia i ustalenia tożsamości denata. Jego ciało decyzją Prokuratora zabezpieczono do badania sekcyjnego.

Ogloszenie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(13-10-2009) Tarnowianin :
To musiało się tak skończyć bo na zgłoszenia co tam się dzieje nie reagowała ani Straż Miejska ani Policja -twierdząc żeby sam właściciel gruntu pilnował swojej własności -do czego jeszcze może dojść to strach pomyślec .UM Tarnowa na sygnały o niszczeniu mienia ,przyrody i upraw stwierdzil ze to nie ich sprawa ,Oni jedynie pobierają podatki

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947