To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jesienne Spotkania MCS w Zbylitowskiej Górze    -   13/10/2009
Koncert "Serce za serce"
Wolontariusze z Pałacu Młodzieży - Młodzieżowego Centrum Samorządności oraz Towarzystwa Powszedniej Pomocy „Serce” w Tarnowie, wybrali się 8 października, w odwiedziny do dzieci przebywających w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze.. Goście zaprezentowali licznie zebranej publiczności koncert z dedykacją zatytułowany „Serce za serce”. Na estradzie z pięknymi piosenkami wystąpili: Emilka Płaneta ucz. SP 23 oraz Daniel Pochroń uczeń ZSEG – zbierając gorące oklaski publiczności. W tym miłym integracyjnym programie, wystąpiły także dzieci z SOSW, prezentując wspaniale i z zapałem swoje umiejętności. Najważniejszym jednak punktem spotkania były czekające na dzieci wspaniałe prezenty.

Ogloszenie

Opiekun Młodzieżowego Centrum Samorządności PM - Stanisław Olszówka wyjaśnił zebranym, że te piękne wielkie misie, maskotki i słodycze to dar Państwa Krzysztofa i Agnieszki Nowaków, którzy biorąc ślub w m-cu sierpniu, zamieścili w zaproszeniach do gości weselnych także hasło akcji: ”zamieńcie kwiaty na uśmiechy i marzenia dzieci” i właśnie te prezenty otrzymały dzisiaj dzieci w Zbylitowskiej Górze. Do naszej akcji włączyły się również: Klub Wolontariacki przy Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II oraz klasa I H Gimnazjum nr 2 im. Kopernika w Tarnowie, którzy pod kierunkiem wychowawców Tomasza i Joanny Przygoda przygotowali wspaniałe czekolady. Na zakończenie spotkania dyrektor SOSW Michał Stach serdecznie podziękował za odwiedziny, a wolontariusze MCS PM na czele z przewodniczącą Magdą Słowik uroczyście wręczyli wszystkie prezenty rozpromienionym i uśmiechniętym dzieciakom.
Młodzieżowe Centrum Samorządności działające w Pałacu Młodzieży w Tarnowie przekazuje za naszym pośrednictwem serdeczne podziękowania za pomoc przy realizacji akcji „Serce za serce”, kieruje do Dyrekcji ZSTZ oraz Zarządu Komunikacji Miejskiej w Tarnowie.
Idąc za pięknym przykładem dobroci nowożeńców - Krzysztofa i Agnieszki Nowaków, MCS oczekuje na kolejne pary, które włączą się do akcji „zamieńcie kwiaty na uśmiechy i marzenia dzieci” – tel. kontaktowy 605 282 697

Foto : Jola Jasielec
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 09:23:23
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html