Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów - 5 tysięcy papierosów z przemytu    -   13/10/2009
Straż Graniczna walczy z przemytem
12 października funkcjonariusze placówki Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Tarnowie zatrzymali 42-letniego obywatela Ukrainy, który pokątnie handlował papierosami z ukraińską akcyzą skarbową, pochodzące z przemytu. Strażnicy graniczni wylegitymowali go i przeprowadzili przeszukanie w jego miejscu zamieszkania w Tarnowie. To przeszukanie wykazało, że Ukrainiec przechowywał w mieszkaniu 233 paczki papierosów oraz miał przy sobie dalszych 17 paczek papierosów z ukraińską akcyzą skarbową, przeznaczonych do nielegalnej sprzedaży. Łącznie zakwestionowaliśmy 5 tysięcy papierosów z przemytu – informuje major SG Marek Jarosiński, rzecznik komendanta Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu.

Ogloszenie

42-letni Ukrainiec został ukarany karą grzywny za nielegalny handel papierosami z przemytu oraz została unieważniona jego wiza krajowa, na podstawie której przebywał w Polsce i w związku z tym na podstawie przepisów ustawy o cudzoziemcach został zobowiązany do opuszczenia Polski w terminie 5 dni.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(13-10-2009) abc :
nie dziwie się,że rośnie nam handel papierosami, skoro w przeciągu kilku tygodni niektóre marki papierosów podrożały o 8%. "Zgubny" to nałóg ale i właściwie choroba przewlekła.. To skoro tak wysokie są dotacje na leczenie alkoholizmu, to może papierosy wprowadzić na recepty?...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl