To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Profilaktyka raka piersi u kobiet    -   13/10/2009
Darmowe badania w „Łukaszu”
Z darmowych badań profilaktycznych piersi będzie można skorzystać 17 października w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie. Wspólna akcja szpitala i Klubu „Amazonka’ w Tarnowie to jeden ze sposobów na skuteczna walkę z rakiem piersi u kobiet. Badania odbywać się będą w sobotę od g. 9 do 13 w należącym do szpitala Zakładzie Radioterapii przy ul. Lwowskiej 178 (droga dojścia oznakowana). W ich ramach pacjentki będą mogły skorzystać z badań lekarskich, uzyskać skierowanie na badania mammograficzne, wykonać badania USG w przypadku stwierdzenia takiej potrzeby, sprawdzić poziom cukru i zmierzyć ciśnienie krwi.

Ogloszenie

W trakcie akcji przedstawicielki Klubu Amazonka i pracownicy tarnowskiego Ośrodka Badań Profilaktycznych udzielać będą także dodatkowych informacji na temat profilaktyki chorób nowotworowych.
Organizatorzy akcji nieprzypadkowo zdecydowali się na nią właśnie teraz. Październik jest miesiącem międzynarodowej kampanii związanej z rakiem piersi. Uzasadnieniem dla niej są niepokojące dane, z których wynika, że w Unii Europejskiej co 2 minuty wykrywany jest rak piersi u kobiety, a co 6 minut jedna z nich umiera. –Takie akcje jak ta proponowana przez nasz szpital, mogą ten tragiczny obraz zmienić – podkreśla Anna Czech, dyrektor szpitala.

Na zdjęciu: dyrektor szpitala Anna Czech
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 11:06:21
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html