To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Ile warte są tarnowskie nieruchomości?   -   24/6/2004
Od półtora nawet do 2,5 miliarda - tyle warte są wszystkie grunty w Tarnowie. Specjalną mapę, która może przydać się m.in. inwestorom opracowano w związku z konferencją naukową, która odbyła się w środę w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie. Najdroższa ziemia jest w centrum miasta i przy ul. Błonie – powyżej 50 złotych za m. kwadratowy – za grunty na obrzeżach miasta trzeba zapłacić 10 złotych i mniej.

Ogloszenie
>

- Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się grunty rolne i działki budowlane mówi prof. Leszek Kałkowski – kierownik katedry nieruchomości i ubezpieczeń.

W najbliższym czasie ceny gruntów pójdą w górę –przewidują specjaliści, dlatego jeżeli dysponujemy gotówką warto już teraz kupić ziemię. Rozwój gospodarczy może wpłynąć na wzrost cen mieszkań. W tej chwili za metr kwadratowy nowego mieszkania w Tarnowie trzeba zapłacić ok. 2 tys. złotych, w Krakowie przeciętnie 3 tysiące, a w niektórych miejscach są jeszcze wyższe stawki– mówi Halina Knafel – z Małopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Krakowie.
Na rynku nieruchomości po wejściu do Unii Europejskiej panuje ożywienie – aktualnie obserwuje się zwiększenie obrotów do 5%.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 13:19:46
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html