Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: RDN
  
   Nowy szef Urzędu Stanu Cywilnego   -   24/6/2004
Jest nowy szef Urzędu Stanu Cywilnego. Po długiej i burzliwej dyskusji podczas dzisiejszej Sesji Rady Miasta zapadła decyzja, że urzędem kierować będzie teraz Krystian Krawczyk. Za uchwałą, która powoływała nowego i jednocześnie odwoływała poprzedniego szefa USC głosowało 12-stu radnych, 10-ciu było przeciw, a 3 wstrzymało się od głosu.

Ogloszenie
>

Decyzja jest podjęta, ale finału sprawy nie widać, bo poprzednik Krawczyka, po tym jak został dyscyplinarnie zwolniony odwołał się do sądu pracy. Bogdan Zygadło domaga się przywrócenia na zajmowane wcześniej stanowisko i zapłaty odszkodowania - ponad 30 tys. złotych.
Kierownikowi USC zarzucono opuszczanie stanowiska pracy i niewłaściwe gospodarowanie – jak mówi prezydent Mieczysław Bień w tej sprawie poinformowana została także prokuratura.
Nowy kierownik USC - Krystian Krawczyk jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, dotychczas pracował m.in. w Komendzie Wojewódzkiej Policji i Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(25-06-2004) Zdegustowany :
W końcu!!!!!!!!!!! Stało się kryminalista Zygadło został odwołany. Zamknąć go jeszcze do aresztu - tam od dawna powinien wypoczywać za te wszystkie machloje jakich sie dopuscil kosztem podatnikow. Bufon jeden ma sie jeszcze czelnosc odwoływac i odszkodowania sie domaga!!!! Malo juz sie nachapal???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-06-2004) obserwator :
Zygadło dałbyś sobie już spokoj. Malo Ci jeszcze??? Powinines sie cieszyc ze cie tylko chlopie wyrzucili a nie wsadzili za kratki. Swoja droga wcale bym nie ubolewl bo Ci sie nalezy :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-06-2004) hihi :
brawo dla Szanownych Państwa Radnych - naturalnie tych 12 :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl