To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: RDN
  
   Nowy szef Urzędu Stanu Cywilnego   -   24/6/2004
Jest nowy szef Urzędu Stanu Cywilnego. Po długiej i burzliwej dyskusji podczas dzisiejszej Sesji Rady Miasta zapadła decyzja, że urzędem kierować będzie teraz Krystian Krawczyk. Za uchwałą, która powoływała nowego i jednocześnie odwoływała poprzedniego szefa USC głosowało 12-stu radnych, 10-ciu było przeciw, a 3 wstrzymało się od głosu.

Ogloszenie

Decyzja jest podjęta, ale finału sprawy nie widać, bo poprzednik Krawczyka, po tym jak został dyscyplinarnie zwolniony odwołał się do sądu pracy. Bogdan Zygadło domaga się przywrócenia na zajmowane wcześniej stanowisko i zapłaty odszkodowania - ponad 30 tys. złotych.
Kierownikowi USC zarzucono opuszczanie stanowiska pracy i niewłaściwe gospodarowanie – jak mówi prezydent Mieczysław Bień w tej sprawie poinformowana została także prokuratura.
Nowy kierownik USC - Krystian Krawczyk jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, dotychczas pracował m.in. w Komendzie Wojewódzkiej Policji i Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 10:01:54
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html