To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Efekty akcji radnego Roberta Wardzały na rzecz niepełnosprawnych    -   14/10/2009
Stop krawężnikom!
W maju radny Robert Wardzała rozpoczął inicjatywę „Stop krawężnikom!” Jak dowiadujemy się z nadesłanego komunikatu, są jej kolejne efekty, a słane monity znalazły zrozumienie władz miejskich, dzięki czemu osoby poruszające się na wózkach mają ułatwione życie - latem na 14 ulicach obniżono krawężniki do wymaganej normami wysokości.

Ogloszenie
Jak czytamy: <>i”z przesłanego do mnie pisma prezydenta Ryszarda Ścigały wynika, że latem obniżono krawężniki do wymaganej normami wysokości na 14 ulicach w mieście. Tym samym zlikwidowano bariery architektoniczne na ulicach: Głogowej, ks. Indyka, Słonecznej, Czarnej Drodze, Tuwima, Odległej, Promiennej, Braci Żmudów, Dobrowolskiego, Kowalskiego, Burtniczej, Cegielnianej, Willowej i Rejtana.
Jednocześnie otrzymałem zapewnienie, że jeszcze w tym roku obniżone zostaną krawężniki na przejściach dla pieszych przy okazji remontów chodników na ulicach: Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Pułaskiego, Głównej, Krupniczej, Asnyka, Dąbrowskiego, Kasprowicza, Kwiatowej, Klikowskiej, Westerplatte, Orkana, Braci Saków, Makuszyńskiego, Szujskiego, Wilsona, Wiejskiej, Szymanowskiego, Kasztanowej, Akacjowej, Grottgera, a także końcowy odcinek ulicy Traugutta.
W dalszym ciągu pozostaję do dyspozycji mieszkańców w tej sprawie. Wszelkie informacje o barierach architektonicznych uniemożliwiających poruszanie się osobom na wózkach inwalidzkich po ulicach Tarnowa proszę zgłaszać telefonicznie, bezpośrednio do mnie pod nr telefonu 601 417 601, a na mojej stronie internetowej pod adresem www.robertwardzala.pl będą pojawiać się na bieżąco informacje o przebiegu tej akcji. Zrobię wszystko, co jako radny jestem w stanie zrobić, by nasze miasto stało się całkowicie wolne od utrudnień architektonicznych.”
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 10:30:24
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html