To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Otolaryngologia w Centrum Zdrowia Tuchów    -   15/10/2009
Bez kolejek i bez stresu
Jak zapewnia dyrekcja, w Centrum Zdrowia Tuchów pacjenci obsługiwani są bez problemu i kolejek oraz bezpłatnie, bowiem w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, mogą oni korzystać z usług otolaryngologów. Dotyczy to zarówno osób dorosłych, jak i dzieci.

Ogloszenie

Ze świadczeń w poradni otolaryngologicznej oraz otolaryngologicznej dla dzieci w Centrum Zdrowia Tuchów mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Tuchowa, okolicznych gmin obsługiwanych przez Zakład, ale także powiatu tarnowskiego, Tarnowa oraz innych rejonów. To szczególnie istotna wiadomość biorąc pod uwagę duże kolejki i co za tym idzie długi czas oczekiwania na wizytę u otolaryngologa w większości przychodni w regionie i Tarnowie.

-W naszym Centrum w ramach kontraktu z NFZ pacjenci mają dostęp do specjalistów w tym zakresie na bieżąco – mówi Renata Gębarowska, dyr. ds. administracyjnych CZT. –Do poradni wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty.
Poradnia otolaryngologiczna dla dorosłych działa w CZT od początku istnienia spółki, natomiast dla dzieci od lutego bieżącego roku. W obu przyjmują lekarze specjaliści w zakresie otolaryngologii i otolaryngologii dziecięcej. Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku.
Dodatkowo od września raz w tygodniu we wtorek CZT oferuje usługi z zakresu otolaryngologii także w Punkcie Lekarskim w Ciężkowicach.

Powyższe poradnie wyposażone są we wszystkie wymagane, certyfikowane i niezbędne urządzenia oraz aparaturę medyczną. W ramach powyższych poradni Centrum Zdrowia Tuchów zapewnia również dostęp do Pracowni Audiometrycznej, w której można przeprowadzić badanie słuchu.

Rejestracji można dokonywać osobiście, telefonicznie oraz przez osoby trzecie odpowiednio pod numerami tel.: CZT Tuchów (14) 65 35 202 lub -295; Ciężkowice (14) 65 10 009.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 10:36:14
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html