To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Umowa Powiatu z Akademią   -   25/6/2004
Prorektor ds. dydaktycznych Akademii Pedagogicznej w Krakowie (dawne WSP) oraz Starosta Michał Wojtkiewicz podpisali w środę umowę o współpracy. Dotyczy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach, którą naukowcy z krakowskiej uczelni zgodzili się wskazać jako swoją szkołę ćwiczeń.

Ogloszenie
>

Duża w tym zasługa dyrektor ZSP w Ryglicach, która również była obecna w środę podczas podpisania w starostwie umowy o współpracy z uczelnią. Dzięki temu porozumieniu ułatwiony dostęp w mury krakowskiej AP będą mieli absolwenci z Ryglic, natomiast przedstawiciele uczelni z Krakowa będą prowadzić w Ryglicach praktyki szkolne.

- Jest to pierwsza tego typu umowa dotycząca prowadzonych przez nas szkół podpisana z uczelnią nietarnowską - tłumaczy Edmund Juśko z tarnowskiego Starostwa Powiatowego. - Ale trzeba pamiętać o tym, że absolwenci naszych szkół uczą się nie tylko w uczelniach tarnowskich. Coś trzeba poza tym robić, aby podnosić prestiż. Władze krakowskiej uczelni planują, że w szkole w Ryglicach praktyki studenckie odbywać będą zwłaszcza studenci AP pochodzący z terenu powiatu tarnowskiego.

Prorektor Eugeniusz Wachnicki nie wyklucza w przyszłości poszerzenia współpracy ze szkołą w Ryglicach. Dyrektor Teresa Połoska powiedziała nam natomiast, że ryglicka szkoła ma w planach przyjęcie nazwy im. profesora Czesława Majorka, jednego z krakowskich naukowców.

W Tarnowie Akademia Pedagogiczna z Krakowa ma obecnie zamiejscowy ośrodek dydaktyczny posiadający swoją siedzibę przy ul. Nowy Świat. (Smol)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 22:39:22
IP     : 44.222.218.145
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html