To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Wakacje !!!   -   25/6/2004
Kolejny rok szkolny – zakończony. Dziś początek wakacji. Na ten moment tysiące dzieci i młodzieży czekały od 10 miesięcy. Nic dziwnego, że cieszono się z tego faktu na ulicach Tarnowa powszechnie i hucznie. Kafejki na Starówce zapełniły się świętującą młodzieżą.

Ogloszenie

Rozpocząeły się zatem wakacje. Wiele osób wyjedzie poza miejsce zamieszkania. Ponad 100 tysięcy dzieci spędzi wakacje w Małopolsce. W gotowości są wszystkie służby odpowiedzialne za ich bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku.
Miejsca gdzie będą wypoczywały dzieci odwiedzą pracownicy Kuratorium Oświaty – którzy sprawdzą w jakich warunkach przebywają dzieci – mówi nam Hanna Skalska – zastępca dyr. kuratorium w Tarnowie. Kuratorium uruchamia także specjalne telefony interwencyjne. Każdy z rodziców będzie mógł dowiedzieć się czy kolonia bądź obóz jest zarejestrowany i czy organizator spełnił wszystkie wymagania. W razie zgłoszeń o nieprawidłowościach, wizytatorzy z kuratorium mają od razu pojechać na miejsce.

Dla tych, którzy pozostaną w domach także przygotowano wiele atrakcji. W Tarnowie – będą m.in. mini-mundiale piłkarskie, turnieje szachowe, oraz półkolonie.
W ramach akcji „Lato w mieście” już jutro zaplanowano „Wakacje z piłką”. Otwarty turniej piłki nożnej dla uczniów szkół gimnazjalnych odbędzie się na boisku MKS Tarnovia przy ul. Bandrowskiego. Będą także konkursy piłkarskie. Początek o godz. 9.00. Zapisy pół godziny wcześniej.

Cały program "Lata w mieście" publikowany jest tutaj.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 13:52:51
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html