To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Szpital Św. Łukasza w rankingu „Rzeczpospolitej”    -   20/10/2009
„Łukasz” – „Bezpieczny szpital”
Na 34 miejscu w rankingu dziennika Rzeczpospolita „Bezpieczny szpital” znalazł się Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie. W stosunku do poprzedniego notowania to awans o 25 pozycji. –To bardzo miła wiadomość, która utwierdza nas w przekonaniu, że codzienna praca przynosi efekty – komentuje Anna Czech, dyrektor szpitala. Wynik szpitala bardzo dobrze prezentuje się na tle innych szpitali województwie. Wyżej w rankingu Rzeczpospolitej znalazł się tylko szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie oraz szpital w Suchej Beskidzkiej.

Ogloszenie
>

Autorzy rankingu przyznają punkty m.in. za jakość zarządzania, jakość leczenia, warunki pobytu pacjentów, kondycję finansową. Maksymalnie można uzyskać 1000 punktów, a zwycięzca rankingu otrzymał 898,58 punktów. Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie zgromadził w tym roku 799,46 pkt czyli o ponad 41 punktów więcej niż poprzednio. Na ogólną punktację złożyła się m.in. ocena za zarządzanie (ponad 307 punktów), jakość opieki (ponad 142 punkty) i opiekę medyczną (ponad 350 punktów).
Omawiający wyniki rankingu dziennikarze Rzeczpospolitej przypominają, że kilka lat temu eksperci uznawali, że szpitale bezpieczne dla pacjentów winny uzyskać minimum 700 punktów. Tarnowski szpital w złotej setce szpitali znajduje się nieprzerwanie od kilku lat. Uzyskana w tym roku pozycja to jego najlepsze miejsce.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 09:43:27
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html