To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dermatologia, dietetyka, medycyna estetyczna...    -   20/10/2009
”Dzień otwarty” w Centermedzie
24 października w godzinach od 9 do 15 CenterMed zaprasza na Dzień Otwarty w CenterMed Estetica & Dermatology przy ul ks. Piotra Skargi 29 a. W najnowszej poradni na zainteresowanych czekają darmowe porady, konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i dietetyki, a także pokazy kosmetologiczne.

Ogloszenie

Aby zaprezentować i przybliżyć mieszkańcom Tarnowa możliwości współczesnej medycyny estetycznej CenterMed zaplanował szereg atrakcji, wśród nich m.in.: pokaz najnowszej technologii laserowej przy użyciu lasera FRAXEL.
Konsultacje z zakresu dermatologii, przewlekłych chorób i problemów skórnych, włącznie z analizą znamion udzieli specjalista dermatolog-wenerolog. Z kolei specjalista medycyny estetycznej lek. med. Arkadiusz Dołba zapewnia darmowe konsultacje oraz kwalifikowanie do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Osobom stosującym lub planującym diety kompletnych informacji oraz porad dotyczących zdrowego stylu życia i odżywiania udzieli Małgorzata Gniadek, dietetyk.

Ponadto odbędą się konsultacje i zabiegi w Gabinecie Kosmetyki Pielęgnacyjnej, rad udzielać będą też konsultanci dermo kosmetyków firmy SVR. Na wybrane zabiegi organizatorzy zaplanowali zniżki do 50%, a dla pierwszych gości peeling bezdotykowy i aquabrazja lub masaż twarzy, szyi i dekoltu gratis. Na chętnych czeka między innymi:10 kuponów ze zniżkami w cenie promocyjnej na zabiegi w gabinecie kosmetycznym i estetycznym, karnety na zabiegi depilacji laserowej.
Liczba miejsc jest ograniczona, rezerwacja pod numerem telefonu: 664 013 464.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 10:25:47
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html