To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Wakacyjny rozkład jazdy   -   26/6/2004
W Tarnowie zmienia się dziś rozkład jazdy autobusów miejskich. Od dzisiaj do końca sierpnia autobusy komunikacji miejskiej jeździć będą według wakacyjnego rozkładu. Ze względu na mniejszy ruch ograniczono kursy na liniach: 0a, 0b, 3, 5, 8, 9, 10, 16, 24, 25, 30, 39 i 41. Zawieszone na okres wakacji kursy są dodatkowo oznakowane na rozkładach jazdy.

Ogloszenie

Podobnie jak w ubiegłych latach również i podczas tych wakacji uruchomiona jest linia specjalna "W" kursująca od Al. Jana Pawła II na Górę św. Marcina. Trasa prowadzi ulicami: Słoneczną, Starodąbrowską, Mickiewicza, Al. Solidarności, Szkotnik, Sikorskiego, Narutowicza, Tuchowską, Zamkową, Tuwima i Alei Tarnowskich do przystanku pod Górą św. Marcina. Trasa pokrywa się z linią 31.

Ceny biletów na linii "W" są takie same jak na innych liniach, ale nie będą honorowane uprawnienia do bezpłatnych przejazdów przyznane przez Radę Miejską w Tarnowie. Osoby posiadające takie uprawnienia, korzystając z autobusów, będą musiały kupić bilet ulgowy.

Od redakcji inTARnet.pl :
Nasi webmasterzy pracują wciąż nad udostępnieniem inTARnautom nowego tarnowskiego rozkładu jazdy on-line, zintegrowanego z nową, aktualizowaną i wzbogacaną mnóstwem odnośników mapą miasta. Pierwsze efekty tych prac będą widoczne na stronie portalu niebawem. Prawdopodobnie w pierwszym tygodniu lipca rozpoczniemy testy nowych rozwi±zań.
Przepraszamy inTARnautów, którzy w ostatnich dniach zmuszeni byli do spotykania się z planszą "Rozkład w trakcie aktualizacji". Kulminacja naszych prac redakcyjnych nad rozkładem nałożyła się na likwidację strony www z rozkładem opracowywanym przez Tarnowski Ośrodek Informacyjny, którą linkowaliśmy. Uznaliśmy, że nie ma sensu tracić czasu webmasterów (zaawansowanie prac nad now± aplikacj±) na powielanie starego wzorca i opracowywać rozkład podwójnie - w starej i nowej formule. Stąd czerwcowe niedogodności dla inTArnautów, za które przepraszamy. Mamy nadzieję, że jakość i wygoda korzystania z nowego rozkładu jazdy juz wkrótce wynagrodzą Wam tę przerwę.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 1, 2023 22:47:11
IP     : 34.232.63.94
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html