Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Teatr Młodego Widza w Mościckim Centrum Kultury    -   27/10/2009
„Wróżka bzów” w MCK
Małych miłośników teatru i ich rodziców zapraszamy do Teatru Młodego Widza w Mościckim Centrum Kultury w Tarnowie na przedstawienie „Wróżka Bzów”, powstałe na kanwie „Oślej skórki” Jeana Perraulta, w wykonaniu rzeszowskiego teatru „Maska”. Spektakl zaprezentowany zostanie 22 listopada o godz. 11:00.

Ogloszenie
>

W skromnym domku dobrych wróżek Wróżka Bzów i grono jej pomocników snują opowieść o księżniczce, złotodajnym ośle, kochliwym królu, nadzwyczajnym królewskim krawcu, czarodziejskim pierścieniu oraz o pewnym wesołym i zacnym królewiczu.
W przedstawieniu świat ludzi łączy się ze światem lalek. Jest w nim dużo niespodzianek, piosenek, a także zabawnych scen i pouczeń. Sztuka ta jest pochwałą radosnego, ale i pracowitego życia.

W spektaklu występują: Marta Bury jako Księżniczka, Kamila Rybacka jako Królowa I, Królowa II i Gospodyni, Małgorzata Szczyrek jako Wróżka Bzów, Henryk Hryniewicki jako Królewicz i Dworzanin, Tomasz Kuliberda jako Król I i Król II, Bogusław Michałek jako Krawiec i Medyk, Andrzej Piecuch jako Żołnierz i Dobosz. Reżyseria: Ewa Sokół-Malesza.
Bilety w cenie 15 zł. Rezerwacja: (014) 633 46 21.
Mościckie Centrum Kultury, 22 listopada godz. 11:00

UWAGA KONKURS! Mamy jedno podwójne, bezpłatne zaproszenia na to widowisko. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło TMW. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenie przyznane zostanie w sobotę 21 listopada ok. godz. 18:00 jednej z osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia.
Zwycięzcę o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl