To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Włoski tydzień w "Pasażu"   -   30/10/2003
Kawiarnia - restauracja "Pasaż" znajdująca się w Pasażu Tertila zaprasza wszystkich Tarnowian do odwiedzenia odnowionego lokalu. W ostatnich dniach października i na początku listopada trwać będzie tu Tydzień Włoski. Para inTARnautów otrzyma - gratis - jedno specjalne zaproszenie na kolację w "Pasażu" !

Ogloszenie

"Pasaż" zupełnie niedawno zmienił swój charakter. Zarówno wnętrze , menu, jak i obecny klimat restauracji pozwalają lokować ją teraz wśród najlepszych tarnowskich lokali. Nie oznacza to, że wstęp do lokalu jest w jakikolwiek sposób limitowany. Restauracja czynna jest codziennie od godz. 10.00.
Jednym z nowych pomysłów właścicieli, realizowanych w lokalu będą tygodnie poświęcone kuchni i kulturze różnych krajów. Do 9 listopada w "Pasażu" trwał będzie zatem Tydzień Włoski. W jego ramach będzie można skosztować nie tylko włoskich specjałów (lasagne, risotto, sałatka caprese, Minestrone , Caneloni ...), ale także poczuć włoski klimat, posłuchać włoskiej muzyki i rozkoszować się włoskim winem.

Dla inTARnautów, którzy do listy wymienionych wyżej specjalności włoskiej kuchni dodadzą jeszcze co najmniej dwa dania i prześlą nam tę odpowiedź na adres tarnow@okay.pl do piątku 31 X do godz. 10.00 rozlosujemy jedno podwójne zaproszenie na wspaniałą kolację, na którą zaproszą Was właściciele lokalu. Zaproszenie jest do zrealizowania w trakcie wybranego wieczoru w trakcie najbliższego weekendu.
Listy proszę zaopatrzyć tematem "Tydzień włoski w Pasażu", podając również tel. kontaktowy oraz nazwisko.
Ogłoszenie wyników - w piątek ok. godz. 12.00 na stronie naszego portalu.Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:28:06
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html