To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Caritas i UMT pomogą w walce z grypą    -   06/11/2009
Na pomoc Ukrainie
Jak już informowaliśmy, samorząd Tarnowa i Caritas Diecezji Tarnowskiej przygotowują wspólną akcję pomocy mieszkańcom Ukrainy, gdzie przybywa chorych na grypę. Zarząd Caritas przekazał na ten cel, na konto Urzędu Miasta Tarnowa kwotę 50 tys. zł. Samorząd Tarnowa przeznaczył na pomoc dla Ukrainy kwotę 60 tys. zł. Pomoc trafi do mieszkańców trzech miast partnerskich tj. Białą Cerkiew, Tarnopol oraz Winnicę. Zostaną zakupione przede wszystkim leki niezbędne do walki z epidemią grypy. Wczoraj w godzinach popołudniowych w UMT przy ul. Goldhammera trwało pakowanie darów.

Ogloszenie
>

-To jest nasza powinność, możemy mówić wiele o miłości, dobrym sąsiedztwie, ale są sytuacje, kiedy te słowa muszą zamienić w konkretny czyn miłosierdzia. Wspólnie z prezydentem Tarnowa podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu akcji pomocy. W Tarnopolu pracuje tarnowski kapłan ks. Andrzej Malig, który pomoże w rozdawaniu leków dla najbardziej potrzebujących - podkreśla biskup tarnowski Wiktor Skworc.

Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała zaapelował do lokalnych przedsiębiorców oraz właścicieli hurtowni farmaceutycznych i aptek o włączenie się do akcji, poprzez zakup i nieodpłatne przekazanie leków przeciwgrypowych oraz masek i rękawiczek jednorazowego użytku.
Dziś, 6 listopada zakończy się zbiórka lekarstw prowadzona w budynku Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Goldhammera 3.

Przygotowała Ewa Biedroń - (DSI) Diecezjalny Serwis Informacyjny
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 01:14:22
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html