To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wysoki stan rzek w gminie Żabno    -   13/11/2009
Podtopienia w Żabnie
12 listopada w gminie Żabno w godzinach przedpołudniowych wystąpiły podtopienia gruntów rolnych, upraw rolnych i użytków zielonych. Częściowe podtopienie i zagrożenie zalania budynków mieszkalnych i gospodarczych ma miejsce w miejscowościach: Gorzyce, Czyżów, Nieciecza, Podlesie Dębowe, Odporyszów, Otfinów i Ilkowice. Spowodowane jest to intensywnymi opadami deszczu oraz spływającą wodą z pól i łąk, jak również wysokim stanem rzek Żymanka i Żabnica.

Ogloszenie
>

Wczoraj, 12 listopada zwrócono się do Wójta Lisiej Góry o zabezpieczeni wyrwy w grobli rzeki Żabnica w Łukowej na terenie Gminy Lisia Góra od strony Gminy Żabno. Zabezpieczono również workami z piaskiem uszkodzoną śluzę na rzece Żabnica w miejscowości Odporyszów. Na miejscu są  pracownicy Urzędu Miejskiego w Żabnie, Sołtysi, jednostki OSP. Jak informuje Wojciech Mik z Zespołu ds Ochrony Ludności, Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ustalono dyżury, wprowadzono monitoring poziomu wód, postawiono w stan gotowości jednostki OSP.

Foto: z oficjalnego portalu Miasta i Gminy Żabno
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 01:44:08
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html