To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: RDN
  
   Licea niezmiennie "na topie"   -   29/6/2004
Pierwsze, siódme, drugie i trzecie liceum – są najbardziej oblegane w Tarnowie przez tegorocznych absolwentów gimnazjów. Właśnie zakończyło się przyjmowanie dokumentów do szkół ponadgimnazjalnych. Ponad tysiąc sto podań wpłynęło do pierwszego liceum ogólnokształcącego – a miejsc jest tylko około trzystu. II i III liceum wyprzedzone zostało w tym roku przez siódme LO - gdzie zgłosiło się ponad 830 absolwentów gimnazjów.

Ogloszenie

Do tarnowskich szkół wpłynęło w sumie około 10 tys. podań. Oznacza to, że gimnazjaliści skorzystali z demokratycznego prawa – złożenia podań do trzech szkół jednocześnie.
Najmniejsze zainteresowanie jest natomiast szkołami zawodowymi. Niewiele osób zgłosiło się także do Tarnowskiego Centrum Edukacji.

Listy kandydatów przyjętych do szkół ogłoszone zostaną jutro do godziny 12.00. Najpóźniej do 2 lipca do 13.00 młodzież zobowiązana jest potwierdzić wolę podjęcia nauki w danej placówce. Ostateczne listy uczniów przyjętych do danej szkoły ponadgimnazjalnej ukażą się 2 lipca do godziny 15.00. Wówczas będzie wiadomo, gdzie są jeszcze wolne miejsca. Ponadto zapadną decyzje czy w najbardziej obleganych szkołach w Tarnowie, powstaną dodatkowe oddziały. (bied)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 09:36:17
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html