To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Gospodarczy optymizm   -   29/6/2004
Gospodarka do góry. Do optymizmu namawiał tarnowskich przedsiębiorców główny ekonomista Banku BPH Ryszard Petru podczas otwartego spotkania w Sali Lustrzanej. Jego zdaniem wszelkie dane wskazują, że wzrost gospodarczy będzie trwał przynajmniej do 2006 roku i nie zniszczy tego nawet zarzucenie planu Hausnera i zamieszanie związane z wyborami parlamentarnymi.

Ogloszenie

Przedsiębiorcy byli jednak sceptyczni wobec statystyk wskazujących na ożywienie gospodarcze. Skarbnik Tarnowa Marek Witek przekonywał, że nie potwierdzają tego wpływy z podatków. Przewodniczący Rady Gospodarczej miasta Tarnowa Lesław Paciorek zwrócił uwagę na zapowiadaną podwyżkę stóp procentowych banków, co spowoduje wzrost kosztów obsługi kredytów. Zdaniem Ryszarda Petru jednym z największych problemów w najbliższym czasie będzie wciąż wysokie bezrobocie. Według niego przy obecnych kosztach pracy nie ma bowiem szans na zwiększenie wymiaru zatrudnienia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 1, 2023 23:23:16
IP     : 34.232.63.94
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html