To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Dog stadion” w Tarnowie    -   23/11/2009
Psie pakiety
Urząd Miasta Tarnowa zakupił 20 stacji „psi pakiet” („dog stadion”), które są montowane w centrum miasta oraz w parkach miejskich. W górnym pojemniku znajdują się woreczki na odchody, a dolny pojemnik służy do gromadzenia zebranych nieczystości. Na 24 listopada 2009r. magistraccy urzędnicy wspólnie z uczniami XIV LO im. J. Szczepanika zaplanowali inaugurację tej formy zwracania uwagi na „psi problem” a jednocześnie ułatwienia mieszkańcom posprzątania zwierzęcych odchodów. Uliczna akcja odbędzie się o godzinie 10:45 na Placu Szczepanika. W razie niepogody zostanie ona przeniesiona na dzień następny. Przy okazji magistrat proponuje konkurs na polską nazwę urządzenia, która w języku angielskim brzmi „dog stadion”. Na propozycje czeka Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UMT do końca bieżącego roku.

Ogloszenie

Od kilku miesięcy w Tarnowie prowadzone są działania zmierzające do wyeliminowania odchodów zwierząt domowych z przestrzeni publicznych naszego miasta. Wśród opiekunów czworonogów rozprowadzono kilkaset pakietów sanitarnych dla psów. Animatorzy akcji przekonywali mieszkańców do sprzątania po swoich pupilach. Pakiet sanitarny "WC pies" został również dołączony do lipcowego numeru TARNÓW.PL.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 03:01:57
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html