To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podpalali zsypy, kontenery na śmieci    -   23/11/2009
Policja zatrzymała podpalaczy
Policjanci Wydziału Kryminalnego komisariatu Tarnów Centrum zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podpalili zsypy na śmieci w blokach przy ul. Westerplatte w Tarnowie. Obaj są mieszkańcami miasta, mają 23 i 29 lat.

Ogloszenie
>

Po godzinie piątej rano w niedzielę mieszkańców bloków przy ul. Westerplatte obudził swąd spalenizny. Z szybów zsypów na śmieci czterech bloków rozchodziły się kłęby czarnego dymu. Mieszkańcy wezwali Straż Pożarną i Policję. Akcję gaśniczą prowadziło 6 zastępów strażaków. Kilkunastu policjantów zabezpieczało miejsce zdarzenia. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.
W toku czynności ustalono, że w 7 klatkach bloków nr 12, 14, 15 i 17 sprawcy podłożyli ogień podpalając kontenery ze śmieciami. Dym przedostał się do szybów, a stamtąd na teren klatek schodowych. Zniszczeniu uległo 12 kontenerów. Uszkodzone zostały także drzwi i ściany zsypów. Straty na szkodę spółdzielni mieszkaniowej i prywatnej firmy oszacowano na blisko 5 tysięcy złotych.

Dzięki intensywnej pracy operacyjnej i dochodzeniowej tarnowskich policjantów już następnego dnia ustalono kim są podpalacze. W Prokuraturze Rejonowej w Tarnowie, nadzorującej śledztwo usłyszeli oni zarzuty sprowadzenia zdarzenia zagrażającego życiu i zdrowiu wielu osób oraz uszkodzenia mienia, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec 29-latka Sąd Rejonowy w Tarnowie zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesiące, 23-latek objęty został policyjnym dozorem i poręczeniem majątkowym.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 03:13:22
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html