To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   26 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie prezydent Tarnowa odbierze eurocertyfikat    -   26/11/2009
EuroCertyfikat dla Urzędu Miasta
Urząd Miasta Tarnowa został uhonorowany EuroCertyfikatem 2009 w kategorii Zarządzanie instytucją-Firmą. To jedna z ważniejszych, prestiżowych nagród przyznawanych firmom i ludziom, przyznawana w ogólnopolskim konkursie, pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Ogloszenie
>

EuroCertyfikat jest dokumentem potwierdzającym wysoki standard działalności, który jest – jak stanowi regulamin – „certyfikatem oświadczającym sprawne i efektywne zarządzanie instytucją, nagradzającym dokonania zarządów i zespołów ludzkich odpowiedzialnych za procesy decyzyjne; honorującym wdrożone systemy jakości i umiejętności korzystania ze sprawdzonych wzorów zarządzania instytucją, przyczyniających się do jej rozwoju”.
Praca tarnowskiego urzędu oceniona została przez niezależnych specjalistów z dziedziny prawa i zarządzania. Urząd Miasta Tarnowa znalazł się on wśród laureatów konkursu po pomyślnym wyniku audytu oraz po otrzymaniu przychylnej opinii panelu ekspertów.

W najbliższy czwartek, 26 listopada, prezydent Ryszard Ścigała i przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie - Ryszard Żądło odbiorą Certyfikat na Zamku Królewskim w Warszawie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 01:31:35
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html