To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Nie palimy, nie pijemy, nie bierzemy!   -   31/10/2003
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej urządzili na dąbrowskim Rynku happening pod hasłem "Nie piję, nie palę, nie biorę". Delegacja młodzieży wręczyła także burmistrzowi miasta Stanisławowi Początkowi opieczętowany pergamin, na którym właściciele sklepów i restauracji zobowiązują się nie sprzedawać nieletnim alkoholu i papierosów.

Ogloszenie
>

W happeningu wzięło udział kilkanaście klas SP nr 2 wraz z nauczycielami i wychowawcami. Młodzi ludzie przemaszerowali ulicami miasta i dotarli na Rynek przed Urząd Miasta. Przynieśli ze sobą transparenty i plakaty, w których wyrazili swoją niechęć do alkoholu, papierosów i narkotyków. Każda z grup dzieci i młodzieży zaprezentowała także hasło - okrzyk, którym chcieli przestrzec przed negatywnymi skutkami korzystania z używek.
Na placu przed magistratem młodzież, korzystając z odbywającej się właśnie sesji rady miejskiej, spotkała się z radnymi i burmistrzem. Była to dla nich okazja do pokazania władzom, jak młodzież traktuje problem uzależnień i chce, by dorośli przestrzegali ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu nałogom.
Uczniowską akcję na Rynku poprzedziły przygotowania. Wcześniej młodzież wystosowała pisemny apel do sprzedawców napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych, by nie sprzedawali tych towarów nieletnim. Z prośbą, by nie byli obojętni, kiedy widzą, że tak się dzieje, młodzi ludzi zwrócili się także do swoich rodziców. Natomiast przechodniom rozdawali ulotki z informacjami o negatywnych następstwach picia alkoholu. (BAJA)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:31:02
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html