Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Powstało konsorcjum energetyczne ENION   -   01/7/2004
Zakład Energetyczny W Tarnowie wszedł dziś oficjalnie w skład nowego konsorcjum ENION. Dotychczasowy prezes ZET SA Dariusz Lubera został wiceprezesem grupy zrzeszającej 5 dotychczasowych firm dostarczających prąd. Dziś odebrał w Krakowie nominację na to stanowisko. Prezesem jest Marian Kłysz z Krakowa.

Ogloszenie

Zdecydowano, że w związku z konsolidacją system rozliczeń z klientami nie zmieni się. Tarnowianie będą więc płacić za prąd co dwa miesiące – mówi rzecznik zakładu Beata Boryczko. W perspektywie kilku najbliższych lat mieszkańców czekają wahania cen. Kwoty płatności za prąd w obszarze konsolidowanych zakładów będą musiały być ujednolicone. Jedni więc stracą, inni zyskają.
Najważniejsze, by nikt nie utracił pracy – mówi Mirosław Kmiecik z zakładowej „Solidarności”. Liczymy na to, że gwarancje zatrudnienia wszystkich pracowników na najbliższe 10 lat zawarte w ramach tzw. umowy społecznej zostaną dotrzymane – dodaje. Konsolidacją w ramach grupy K-7 objęto pięć zakładów energetycznych: Zakład Energetyczny Częstochowa, Będzin, Bielsko – Biała, Kraków i Tarnów. Ze względu na negatywne stanowisko związków zawodowych Łódzkiego Zakładu Energetycznego i Zakładu Energetycznego Łódź – Teren w tej sprawie został zawieszony udział dwóch spółek w całym procesie. W Zakładzie Energetycznym w Tarnowie pracuje około tysiąca osób.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947