Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   5 grudnia Tarnów odwiedzi prawdziwy Mikołaj z Laponii    -   02/12/2009
Akcja „Mikołaj”
Już w najbliższą sobotę, 5 grudnia od godziny 16 na Tarnowskim Rynku będziemy mieli zaszczyt gościć niecodziennego przybysza - wraz ze swymi wiernymi pomocnikami i oddanym reniferem Rudolfem przybędzie do nas prosto z koła podbiegunowego jedyny prawdziwy Mikołaj! Prawdziwy święty Mikołaj z Rudolfem odwiedzi tylko dwa polskie miasta Tarnów oraz Kraków.

Posłuchaj, co o niecodziennej wizycie mówią: dyrektor Wydziału Kultury UMT Marcin Sobczyk oraz „głównym pomocnik” Świętego Mikołaja w Polsce :

Ogloszenie

To niepowtarzalna okazja dla wszystkich na osobiste spotkanie ze Świętym Mikołajem, jak również na uwiecznienie tej magicznej chwili na pamiątkowym zdjęciu.
Wkrótce przed uroczystą chwilą przybycia Mikołaja wystąpi w przebraniach elfów z autorskim widowiskiem kabaret „Loch Camelot” z Krakowa, opowiadając o „trudach” współpracy z pracowitym „przełożonym” przerywanym okolicznościowymi piosenkami a pod wieżą ratuszową odpalona zostanie duża choinka.
Następnie (przy pomocy tłumacza w postaci jednego z elfów) Mikołaj uroczyście powita wszystkie zgromadzone dzieci i rozda wszystkim prezenty. Po spotkaniu z tarnowskimi dziećmi Św. Mikołaj niezwłocznie uda się w dalszą wędrówkę by rozdać prezenty innym dzieciom czekającym na całym świecie na jego przyjazd.

Na Tarnowskim Rynku (przy TCK) jest już ustawiona specjalna skrzynka na listy do Świętego Mikołaja. Wszystkie listy zostaną wysłane do Mikołaja, który w sobotę wręczy nam oficjalny certyfikat ich otrzymania. Najciekawsze z listów zostaną nagrodzone upominkami ufundowanymi przez Pocztę Polską oraz Urząd Miasta Tarnowa (należy podać adres nadawcy).
Na spotkanie z Mikołajem zaprasza Urząd Miasta Tarnowa oraz Tarnowskie Centrum Kultury.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 7)Dodaj komentarz
(03-12-2009) mikołaj :
Jaki dobry Mikołaj - przyjechał do Tarnowa! a za ile? nie mówcie , że darmo :-) do Krakowa przyjeżdza bo oni mają kasę, mierzymy się z Krakowem - hehehe .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2009) kenna :
Tarnowskim szkolom proponowano spotkanie z tym Mikołajem za 35 zł od dziecka ichyba zadna szkoła się nie zgodziła

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2009) ??? :
Igrzysk nam potrzeba

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2009) Kinga :
Bardzo fajny pomysł, Popieram w 100%. Tak mało mamy atrakcji w Tarnowie, że każda rzeczy cieszy, a w szczególności dzieci. Na marginesie chciałam dodać, że fontanna wodna jest przepiękna;) A Ci, którzy tylko na wszystko narzekają niech siedzą w domu i wylewają swoje żale i pretensje na forach. Pozdrawiam;)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2009) Ilona :
Popieram pomysł wielka atrakcja dla dzieci i dla dorosłych mysle że też. A więż w sobotę zabieram corkę i pędze na spotkanie ze Świetm mikołajem :) Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2009) ja tez.... :
ja tez tam będę, fajny pomysł

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-12-2009) ojciec :
Dziękuję bardzo. Moje dziecko było zachwycone. genialny pomysł. Tyle emocji :).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947