Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów gotowy do odparcia ataku zimy    -   14/12/2009
Zima nie zaskoczy drogowców?
Wszystkie służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie ulic, chodników i placów są w pełni przygotowane do działań w przypadku pojawienia się zapowiadanych przymrozków i opadów śniegu – zapewnia tarnowski magistrat. W Urzędzie Miasta Tarnowa odbyło się spotkanie z przedstawicielami spółdzielni mieszkaniowych i administratorów nieruchomości, na którym omówiono organizację akcji zimowego utrzymania miasta i przypomniano o obowiązkach administratorów nieruchomości w zakresie odśnieżania chodników i ulic osiedlowych a także strącania sopli i usuwania nadmiaru śniegu z dachów.

Ogloszenie

Prezydent zwrócił się ponadto do firm odpowiedzialnych za dostawę wody, gazu, energii elektrycznej i cieplnej z apelem o podjęcie działań zapewniających niezakłóconą obsługę odbiorców i możliwie szybkie usuwanie ewentualnych awarii oraz skutków ekstremalnych zjawisk atmosferycznych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(20-12-2009) sylwia z tarnowa :
dzis zauwazylam 2 pługo-piaskarki. nic w tym dziwnego gdyby nie to ze jedna jechala za druga. pierwsza plugiem zgarniala snieg na pobocze drogi i sypala solą a druga ktora jechala za nia zgarniala ta sol bo sniegu juz nie miala co i sypala powtórnie swoja solą. to sie nazywa logika i oszczednosc. BRAWO!!! a drogi na bocznych osiedlach nadal nie odsniezone!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947