Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   TCI postawiło nowe tablice informacyjne dla turystów    -   14/12/2009
Nowe oznakowanie turystyczne Tarnowa
W miniony czwartek w Tarnowie zakończono montaż nowatorskiego systemu oznakowania turystycznego, spełniającego funkcję informacyjną dla turystów odwiedzających miasto. W ramach oznakowania postawiono 15 estetycznych tablic wskazujących kierunki dotarcia do najważniejszych atrakcji turystycznych miasta, jak również informacji turystycznej, dworców kolejowego i autobusowego, poczty oraz miejskich toalet.

Ogloszenie
>

System oznakowania mógł powstać dzięki nagrodzie przyznanej Tarnowowi za zajęcie pierwszego miejsca w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski. Środki na jego wykonanie Gmina Miasta Tarnowa otrzymała z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
Pomysłodawcą i realizatorem oznakowania było Tarnowskie Centrum Informacji. Na przyszły rok planowana jest kontynuacja oznakowania, w tym postawienie tablic z planem miasta w newralgicznych, z punktu widzenia turysty, punktach Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(15-12-2009) Antygalicjanin :
.. nazywanie tego pomysłu "nowatorskim".. to gruba przesada! Chyba,że wiąże się to z tym,że wreszcie ktoś myśli.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-12-2009) olo :
ale dalej jest brakoróbstwo. Dlaczego na tych tablicach nie ma informacji o dzielącej turystę od obiektu odległości ???? Nie można było zrobić tego do końca i dobrze ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-12-2009) Wsiursko :
Akurat to coś co stoi obok katedry powinno być sensowniej zainstalowane, na przykład na fasadzie kamienicy, i na tej konkretnej tablicy nie ma nic na przykład o TCK czy BWA, brak odległości, niedoróbka, w ogóle tablice cechuje wyjątkowa siermiężność i toporność i w ogóle ktoś z urzędników widział co się dzieje z nawierzchnią na pl. Kazimierza? Co z tych tabliczek, jak nogi można na dziurach połamać!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-12-2009) ha :
czcionka za szeroka i odległości się nie zmieściły :DDDDDDDDDDD

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947