Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Z archiwum IPN 2004 – 2009” - kabaretowy wieczór w Wojniczu    -   16/12/2009
Jubileusz Kabaretu Idole Pięknych Nastolatek
Kabaret Idole Pięknych Nastolatek ma już pięć lat. Z tej okazji zaprasza wszystkich na swój występ zatytułowany „Z archiwum IPN 2004 – 2009”, który będzie miał miejsce 20 grudnia (niedziela) w wojnickim kinie Wawel. Początek o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

Ogloszenie

„Z archiwum IPN” to jubileuszowy program autorski, który zawiera najlepsze skecze, monologi, wiersze, piosenki i pozostałe formy Kabaretu Idole Pięknych Nastolatek. Będzie to okazja, aby przypomnieć sobie lub poznać twórczość jednego z tylko kilku aktualnie działających kabaretów w naszym regionie.
 Kabaret IPN powstał w 2004 roku w Wojniczu. Obecnie można w nim zobaczyć Michała Partykę, Wojciecha Niedzielskiego i Marcelina Wójcika, którzy są w składzie od początku.

Idole Pięknych Nastolatek przez pięć lat zaprezentowali się na wielu scenach. Poza występami w rodzinnym Wojniczu (m.in. Dni Wojnicza 2009 i 2007, Wielka Majówka Wojnicka 2005) oraz na terenie powiatu tarnowskiego (Juwenalia Tarnów 2009, Święto Fasoli Zakliczyn 2008 i inne imprezy plenerowe), IPN ma na swoim koncie także prezentacje na słynnym festiwalu PaKA w Krakowie czy innym ogólnopolskim przeglądzie; „Łosięwisko” w zachodniopomorskiej Stepnicy, gdzie Kabaret reprezentował nasze województwo.

Tematyka tekstów Idoli jest zróżnicowana, co powoduje, że ich publiczność stanowią nie tylko owe Piękne Nastolatki. Kabaret często porusza sprawy związane z życiem codziennym. Nie brakuje jednak też wątków w mniejszym lub większym stopniu „oderwanych od rzeczywistości”.
 Więcej o Kabarecie IPN: www.kabaretipn.blog.onet.pl
 Kino Wawel znajduje się w pobliżu wojnickiego Rynku. (kierunek: Brzesko, Kraków).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947