Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jerzy Buzek honorowym patronem Roku Miasta Tarnowa    -   18/12/2009
Wkrótce 680 urodziny Tarnowa
Z okazji 680 rocznicy nadania Tarnowowi praw miejskich zaplanowano szereg imprez i wydarzeń kulturalnych, na których gościć będzie wiele znanych osobistości ze świata polityki, biznesu i kultury oraz ludzi pochodzących z Tarnowa, a zamieszkałych w różnych częściach Polski i świata. Jak informuje magistrat, honorowy patronat nad uroczystościami, obok Marszałka Sejmu RP Bronisława Komorowskiego, zgodził się sprawować Jerzy Buzek, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, który również zamierza w czerwcu odwiedzić miasto. „Obecność Przewodniczącego Europejskiego Parlamentu w Tarnowie będzie doskonałą okazją do promocji miasta na forum krajowym i zagranicznym” - czytamy w komunikacie.

Ogloszenie

Foto: akt lokacyjny Tarnowa
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(18-12-2009) czytelnik :
Ciekawe czy tu się w ogóle pojawi czy to tylko zabiegi PRowskie, co by podreperować tarnowską PO. Pewnie skończy się na PRze. Szkoda, ze nikt nie pamieta ze to byl najgorszy premier w historii III RP

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-12-2009) wojtek :
rownierz spogladam na to z najwyzszym zdumieniem .czy pamiec tego spoleczenstwa nie siega powyzej lat trzech?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-12-2009) wybory :
Wybór między PO a PiSem to tak jak wybór między grypą świńską a ptasią ;-) w przenośni i dosłownie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-12-2009) hmm :
to żaden powód do dumy, że patronat bierze Buzek i Komorowski. Skoro tymi akurat postaciami magistrat się szczyci, to przynajmniej czytelnie widać ku jakim poglądom prezydent się skłania

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-12-2009) szumowina :
Patronat Komorowskiego zrozumiały, bo to w końcu ( niestety) aktualny marszałek Sejmu.Ale Buzek? Nic z tego dla promocji miasta nie wynika.A przecież w tzw. "patronacie" o to idzie. Mam nadzieje, że przy tej okazji,w obecności Marszałka Sejmu,jak tam on się obecnie nie nazywa i z jakiej by nie pochodził opcji- nastąpi uroczyste zdjęcie z cokołu Łokietka. Bo była to pomyłka.Ten pomnik należy się bohaterowi, czyli Spicymirowi Leliwicie, a nie najwyższemu w państwie urzędnikowi, czyli królowi. Było tak: w czasie wielkiej powodzi w 1997 roku w Gnojniku, że pewien strażak uratował życie dwojgu dzieciom.Dostał za to od najwyższego rangą urzędnika państwowego ( prezydenta Polski) medal "za męstwo i odwagę" (aktów lokacyjnych obecnym bohaterom nie przyznaje się) Pytanie: komu należałoby postawić pomnik w Gnojniku: urzędnikowi państwowemu czy bohaterowi? W Tarnowie pomnik ma urzędnik państwowy ( król), a nie bohater (Spicymir Leliwita), który wsławił się w walkach. Dlatego 680 urodziny miasta będą znakomitą okazją, by pomnik urzędnika ( króla Łokietka) wymienić na pomnik bohatera( Spicymira Leliwity). Być może Zbigniew Proć ucierpi z tego powodu,zapieni się nawet,ale koniec końców będzie musiał przyznać, że to jedyna, w dodatku logicznie uzasadniona racja.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947