Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Blłyskawiczny konkurs Okay i Millennium   -   31/10/2003
Dziś na ekran mościckiego kina wchodzi sequel amerykańskiej komedii sensacyjnej BAD BOYS 2 Michaela Bay’a. Jak co tydzień para inTARnautów otrzyma bezpłatne zaproszenie na premierowe seanse filmu.

Ogloszenie
BAD BOYS 2, (USA, 2003),
Akcja/Komedia,
czas 147 min.,
od 15 lat

Minęło aż osiem lat od czasu kiedy zespół w składzie producent Jerry Bruckheimer, reżyser Michael Bay oraz gwiazdy ekranu Martin Lawrence i Will Smith po raz pierwszy połączyli swoje siły twórcze i stworzyli najlepiej sprzedający się i najbardziej dochodowy film wytwórni Columbia Pictures w 1995 roku - "Bad Boys". Obraz ten stał się nie tylko przepustką do wielkiego sukcesu dla Bay’a, Lawrence’a i Smitha, ale dodatkowo pozostał jednym z najbardziej popularnych i najchętniej oglądanych filmów na wideo, DVD oraz w stacjach kablowych. Film stał się on również niedoścignionym wzorem stylowej i zabawnej komedii akcji. Nic dziwnego, że zapotrzebowanie na artystyczne "usługi" głównych graczy tego projektu osiągnęło poziom, przy którym oczywiste wydawało się nakręcenie sequelu - wcześniej czy później.
Tym razem więc dwaj detektywi z Miami do spraw przestępstw narkotykowych - Mike Lowrey (Smith) i Marcus Burnett (Lawrence) podejmują się zadania zatamowania wpływu na teren ich działania partii ecstasy. Przypadkiem odkrywają siatkę zaangażowanych w narkobiznes osób, na czele której stoi bezwzględny narkotykowy boss Tapia, gotów zrobić wszystko, aby tylko rozszerzyć wpływy swojego imperium i przejąć kontrolę nad nielegalnym rynkiem w mieście. Niełatwe i tak zadanie komplikuje się jeszcze piękna przyrodnia siostra Marcusa - Syd (Gabrielle Union), tajna agentka wydziału policji DEA, która wpada w poważne tarapty.

"Bad Boys II" jest piątym z kolei wspólnym przedsięwzięciem reżysera Michaela Bay’a i producenta Jerry’ego Bruckheimera.

Spośród osób, które nadeślą nam dzisiaj, tj. w piątek do godziny 14.00 e-maila z tematem "BAD BOYS" i odpowiedzią na pytanie jakie jeszcze superprodukcje (co najmniej dwa tytuły) reżyserował M. Bay, wylosujemy dwóch szczęśliwców. Otrzymają oni podwójne zaproszenia na wybrany przez siebie seans filmu w dniach 31X - 2XI. Prosimy nadesłać e-list na adres tarnow@okay.pl, wraz z nazwiskiem, tel. kontaktowym oraz terminem wybranego seansu w kinie (patrz: repertuar kina Millennium na www.okay.pl/millennium). Dla tych, którym się nie powiedzie - informacja. Bilety w Miillennium kosztują tylko 12 zł.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947