Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Policja poszukuje sprawcy wypadku    -   23/12/2009
Apel Policji
22 grudnia o godz. 10:26 doszło do wypadku na wjeździe pod dom handlowy „Świt” w Tarnowie. Jadąca ulicą Krakowską srebrnym Oplem Corsą kobieta, wykonując manewr skrętu w prawo potrąciła przechodzącą przez wjazd na parking „Świtu” 86-letnią mieszkankę Koszyc Małych. Kierująca odjechała z miejsca zdarzenia. Piesza doznała wstrząśnienia mózgu, otarć naskórka i obrzęku twarzy. Policja poszukuje kierującej srebrnym Oplem Corsą kobiety. Numer rejestracyjny pojazdu, którym się poruszała rozpoczyna się literami KT.

Ogloszenie

”Apelujemy do świadków, osób które posiadają informacje o wypadku i które ewentualnie pomagały potrąconej kobiecie o kontakt telefoniczny z Wydziałem Ruchu Drogowego KMP w Tarnowie pod numerem tel. 014 628 2225 lub pod całodobowym alarmowym numerem 997” - czytamy w policyjnym komunikacie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(27-12-2009) kt? :
a co z monitoringiem na tej ulicy? jak zwykle nie dzialal?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-12-2009) Chubaka :
Tak mi się wydaje że więszkość samochodów w Tarnowie ma rejestrację o początkowych literach "KT", a druga sprawa to czemu zdarza się że nawet tuje na rynku zostają skradzione a monitoring tego nie widzi. Tak więc może chociaż na najruchliwszych skrzyżowaniach i ruchliwych placach typu świt, może w końcu będą funkcjonować SPRAWNIE. Nie jestem z gatunku zrzędzących, ale odnośnie takiej sytuacji aż się prosi o takie upomnienie... Jeśli monitoring nie będzie funkcjonował sprawnie to szybko znikną ozdoby świąteczne z ulic i to nie za sprawą służb miejskich.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947