Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Poszukiwany sprawca rozboju    -   07/1/2010
Ważny komunikat Policji
Wczoraj, 6 stycznia około godziny 14:40 w Wojniczu doszło do rozboju w punkcie kasowym na ul. Rynek 7. Wejście do placówki znajduje się w kamienicy przy drodze prowadzącej do Nowego Sącza. Jeden ze sprawców wszedł do wnętrza punktu i trzymając w ręce przedmiot przypominający broń palną zażądał od 29-letniej mieszkanki Tarnowa wydania pieniędzy, grożąc przy tym pozbawieniem życia. Kobieta wydała napastnikowi kilkanaście tysięcy złotych. Następnie sprawca kazał kobiecie położyć się na posadzce, a sam z drugim mężczyzną strojącym przy drzwiach wejściowych na zewnątrz oddalił się w nieznanym kierunku. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń ciała. Policja dysponuje rysopisami sprawców...

Ogloszenie

Policja posiada rysopisy sprawców :
-pierwszy posługujący się przedmiotem przypominającym broń palną to mężczyzna wzrostu ok. 180 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany na czarno – kurtka materiałowa do pasa, spodnie typu bojówki. Na głowie miał czarną, włóczkową czapkę typu kominiarka, zasłaniającą twarz.
-mężczyzna stojący pod drzwiami - był wzrostu ok. 185 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę kolorze jasny beż posiadającą „wstawki” z polaru.

Policja zwraca się z prośbą do świadków i osób, które posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie tego napadu o pomoc i kontakt z Policją pod całodobowym numerem alarmowym 997 lub Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP Tarnów tel. (014) 6281215 lub (014) 6281482.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl