Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Z obrad Zarządu Powiatu Tarnowskiego    -   07/1/2010
Milion na chodniki
Zarząd Powiatu Tarnowskiego zdecydował o przekazaniu 1 miliona złotych na budowę chodników przy drogach w szesnastu gminach naszego regionu. Dzięki nowym chodnikom znacznie poprawi się bezpieczeństwo - dzieci będą mogły łatwiej dotrzeć do szkoły, a dorośli do pracy. Najwięcej pieniędzy otrzyma gmina Tarnów, czyli 90 tys. 717 zł, że względu na największą ilość mieszkańców i najdłuższe odcinki dróg powiatowych na jej terenie. -Takie kryterium w podziale środków przyjął bowiem Zarząd Powiatu Tarnowskiego – mówi odpowiedzialny za inwestycje drogowe Adam Szpak z ZPT.

Ogloszenie

Do gminy Żabno trafią 83 tys. 340 zł, natomiast do gminy Tuchów 79 tys. 966 zł. Do pozostałych gmin powiatu od 45 do 71 tys. zł. Warunkiem dofinansowania budowy chodnika przez powiat jest wyłożenie przez zainteresowaną gminę środków w takiej samej wysokości.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(07-01-2010) bodzio :
I od razu przekażcie każdej gminie po 10 tyś na dokształcanie ludności wiejskiej do czego służy chodnik i ścieżka rowerowa, bo czasem to aż człowieka trafia jak jedzie samochodem, a drogą jak krowy idą \"tubylcy\", mimo że po drugiej stronie jest piękny, nowy, równy chodniczek.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-01-2010) eradycator :
@bodzio - to nie wychylaj nosa poza rogatki miasta. A tak w ogóle to w stronę Tuchowa i dalej wycieczka rowerem główna drogą to samobójstwo , zdążają się szaleńcy , ale to jednostki , wartało by zrobić drogę rowerową od Ciężkowic przynajmniej po Żabno , i od Zakliczyna do Wojnicza , a nie układać po dwa razy jeden i ten sam chodnik tak jak to było praktykowane na Woli Rzedzinskiej . p.S miała racje że na swojej działce nie pozwoliła na takie praktyki wójtowi , > no i dlaczego planowana obwodnica Wojnicza skończy się zaraz za "miastem" a nie w Olszynach , ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-01-2010) bodzio :
@eradycator - odpowiem Ci w Twoim stylu: nie wychylaj nosa poza rogatki miasta. Pomocna uwaga, nieprawdaż?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-01-2010) bodzio paja :
bodzio ty po prostu jesteś dziwny ....:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947