Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ferie z Młodzieżową Radą Miejską    -   08/1/2010
Projekt „Ferie z teatrem”
Feryjną propozycją Młodzieżowej Rady Miejskiej dla Młodych Tarnowian z gimnazjum i szkoły średniej są warsztaty teatralne organizowane wspólnie z Urzędem Miasta Tarnowa oraz Teatrem Mamrocząc. Miłośnicy teatru będą mieli możliwość wzięcia udziału w tygodniowych warsztatach, których program obejmuje m.in. pracę nad dykcją, zapoznanie z ogólnymi zasadami pracy na scenie teatralnej, budowanie przestrzeni ciałem, ćwiczenie emisji głosu i naukę pieśni archaicznych.

Ogloszenie

Zajęcia odbywać się będą w Pałacu Młodzieży, przy ul. Piłsudskiego 24 w terminie 25-31.01.2010 i będą miały formę intensywnego treningu aktorskiego. Łącznie odbędzie się 56 godzin warsztatów – 8 godzin dziennie. Zajęcia poprowadzi p. Mariusz Tarnożek ze Szczecina – aktor, wokalista, absolwent Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice, śpiewak ludowy, współpracujący z Teatrem “Brama” z Goleniowa, twórca projektów animacyjno-kulturalnych.

Warunkiem uczestnictwa jest złożenie do dnia 18.01.2010r. wypełnionej karty zgłoszenia (do pobrania na stronie: www.pm.tarnow.pl ) od pon – pt w godzinach 8:30-18:00 w sekretariacie Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego 24 w Tarnowie lub elektronicznie na adres teatr_mamroczac@o2.pl.

-Celem działalności Młodzieżowej Rady Miejskiej oprócz wspierania społeczeństwa obywatelskiego i wpływania na decyzje dotyczące lokalnej społeczności jest również nastawienie młodzieży na odbiór Kultury i zarazem umożliwienie jej obcowania z nią, nie tylko z muzyką hip-hopową i rockową, ale według mnie przede wszystkim z Kulturą przez duże „K”. Mam nadzieję, że atrakcyjna forma spędzenia wolnego czasu w ferie, jaką przygotowaliśmy dla młodych tarnowian spotka się z dużym zainteresowaniem – mówi Radny Młodzieżowej Rady Miejskiej i zarazem pomysłodawca przedsięwzięcia Jakub Margosiak.
Projekt finansowany jest ze środków Urzędu Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(09-01-2010) ??? :
cytat : "Celem działalności Młodzieżowej Rady Miejskiej oprócz wspierania społeczeństwa obywatelskiego i wpływania na decyzje dotyczące lokalnej społeczności jest również nastawienie młodzieży na odbiór Kultury i zarazem umożliwienie jej obcowania z nią, nie tylko z muzyką hip-hopową i rockową, ale według mnie przede wszystkim z Kulturą przez duże „K”. Mam nadzieję, że atrakcyjna forma spędzenia wolnego czasu w ferie, jaką przygotowaliśmy dla młodych tarnowian spotka się z dużym zainteresowaniem " - inicjatywa wspaniała, natomiast język młodzieżowego radnego bełkotem ogromnym, politowania godnym.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-01-2010) Mateusz Czosnyka :
Jako "starszy" kolega, ktory dzialalnosc w MRM ma juz niestety za soba, musze zlozyc gratulacje pomyslu i zorganizowanie przedsiewziecia :) Powodzenia w dalszych Waszych dzialaniach ! :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-01-2010) Jakub Kwaśny www.kubakwasny.pl :
Gratuluję pomysłu! I postaram się na któreś zajęcia wpaść! A anonimowym komentarzem (???) się kolego Jakubie nie przejmuj! Pozdrawiam i cieszę się kolego Czosnyka, że jako poprzednia Kadencja MRM ustawiliście wysoko poprzeczkę, a jeszcze bardziej, że nowa Kadencja chce tą poprzeczkę podnosić! :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947