Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wielka Gala Nagrody „Uskrzydlony 2009”    -   12/1/2010
Jubileusz XX-lecia TFK
15 stycznia o godz. 15:00 w Sali Lustrzanej w Tarnowie rozpocznie się wielka gala nagrody „Uskrzydlony 2009”, inaugurująca jubileusz XX-lecia Tarnowskiej Fundacji Kultury. Podczas gali m.in. zostanie wręczona nagroda „Super Uskrzydlonego 2010”.

Ogloszenie
>

Jak czytamy w nadesłanym komunikacie, „Uskrzydlony” jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie rozwoju i promocji Małopolski i Podkarpacia, przyznawanym od 1988 r. Pomysł na Nagrodę „Uskrzydlonego” narodził się w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Tarnowie, kierowanym przez Stanisława Lisa. „Uskrzydlony” przyznawany był przez dyrektora Woj. Ośrodka Kultury dla animatorów kultury. Od samego początku nagrodą honorowani byli działacze samorządowi, menedżerowie oraz dziennikarze. W chwili powstania Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., kontynuującej misję tarnowskiego Woj. Ośrodka Kultury w dziedzinie kultury, „Uskrzydlony” stał się nagrodą za indywidualny wkład w dzieło rozwoju regionu tarnowskiego przyznawaną w 5 kategoriach: kultura, samorząd lokalny, gospodarka, promocja, media.
Po dwuletniej przerwie ideę „Uskrzydlonego” podjęła Rada Fundatorów Tarnowskiej Fundacji Kultury w ramach Programu Jubileuszu X-lecia działalności TFK. Od 2000 r. „Uskrzydlony” przyznawany jest przez Kapitułę powoływaną przez Radę Fundatorów Tarnowskiej Fundacji Kultury w następujących kategoriach: kultura, samorząd terytorialny, media, rozwój i promocja regionu, organizacje pozarządowe, integracja europejska, firmy kreujące rozwój Małopolski i Podkarpacia, promocja Polski w Europie i świecie.

Dotychczas statuetką „Uskrzydlonego” uhonorowano 209 osób. Patronat honorowy nad Jubileuszem XX-lecia Tarnowskiej Fundacji Kultury sprawują:
Bogdan ZDROJEWSKI - Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Marek NAWARA - Marszałek Województwa Małopolskiego
Stanisław KRACIK - Wojewoda Małopolski
Urszula AUGUSTYN - Poseł Ziemi Tarnowskiej
Aleksander GRAD - Poseł Ziemi Tarnowskiej
Patronat honorowy nad Wielką Galą Nagrody Uskrzydlony 2009 sprawują:
Zygmunt CHOLEWIŃSKI - Marszałek Województwa Podkarpackiego
Mirosław KARAPYTA - Wojewoda Podkarpacki.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(13-01-2010) szumowina :
Ależ ten Lis ma węch! Polityczny,rzecz jasna.Za 2008 rok Uskrzydlonym został Stanisław Kracik, dziś wojewoda małopolski.Patronat nad jubileuszem 20-lecia Fundacji,która przzynaje te wyróźnienia sprawują min.: Stanisław Kracik,Bogdan Zdrojewski,Urszula Augustyn,Aleksander Grad,Mirosław Karapyta- wszyscy z PO, Jak myślicie,komu w tej sytuacji Kapituła powinna przyznać( i przyzna!) tytuł Superuskrzydlonego?... Stawia m na Kracika,byłego działacza Uni Wolności,obecnie w PO. " Nie wypada" inaczej...W końcu to wojewoda,warto mu się podlizać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-01-2010) poinformowany :
E, tam. We wszystkich kat najlepiej lata pan Ś...A Lis? Samo nazwisko mówi za siebie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-01-2010) szumowina :
Pan Ś.?Być może.Ale pewniej jest zainwestowaccw Kracika,wojewodę. Pan Ś. może jednak przegrać prezydenturę miasta, a Lis gra z wyżej postawionymi. Czyli: Kracik-tak, pan Ś. ch7ya jednak nie. To się zwyczajnie nie opłaca.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-01-2010) jmax :
Patronat honorowy nad Wielką Galą Nagrody Uskrzydlony 2009 sprawują: Zygmunt CHOLEWIŃSKI - Marszałek Województwa Podkarpackiego Mirosław KARAPYTA - Wojewoda Podkarpacki. uroczystość w małopolsce, wręczają nagrody w Lustrzanej, czegoś nie rozumiem....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-01-2010) ble :
a czego tutaj nie rozumieć, przecież Uskrzydlonymi są również osoby z podkarpacia

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl