Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Powiat Tarnowski: winda w geodezji    -   18/1/2010
Winda w Starostwie
Z myślą o mieszkańcach powiatu tarnowskiego i miasta Tarnowa wybudowano windę w obiekcie Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ulicy Nowej 3, gdzie mieści się bardzo często odwiedzany przez nich Wydział Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami. Inwestycja kosztowała 320 tys. zł.

Ogloszenie

-Inwestycję zrealizowaliśmy ze środków samorządu powiatowego i samorządu miejskiego. Kosztowała 320 tys. zł. Winda wybudowana została przede wszystkim z myślą o osobach mających problemy z poruszaniem się – podkreśla wicestarosta tarnowski Mirosław Banach, odpowiedzialny za inwestycje powiatowe. –Tysiące mieszkańców powiatu załatwiają tam w ciągu roku sprawy związane z działkami, nieruchomościami i dotyczące gruntów. Są wśród nich także ludzie starsi. Winda ułatwi im dostanie się do 3-piętrowego budynku. Inwestycja przeszła już odbiór techniczny i zostanie uruchomiona w najbliższych dniach.
Dodajmy, że podobne rozwiązanie zastosowano w głównym budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ul. Narutowicza 38. Od ponad 5 lat funkcjonuje tu winda, z której korzystają osoby niepełnosprawne i mające problemy z poruszaniem się.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl