To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Na rzecz chorej na stwardnienie rozsiane    -   21/1/2010
Turniej charytatywny
Szczęścia, zdrowia, sukcesów i pieniędzy…To chyba najczęściej wypowiadane przez nas życzenia i faktycznie każdy z nas chętnie sam sobie tego życzy. Oczywiście priorytety życzeń z każdej perspektywy wyglądają nieco inaczej. Angelika Michalik nie ma wątpliwości, że ze wszystkich życzeń, najbardziej prozaicznym i jednocześnie najważniejszym jest zdrowie... Przypominamy: wzorem lat ubiegłych 31 stycznia odbędzie się VIII Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego organizowany przez KU AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie oraz Zarząd Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo Kredytowej im. E. Kwiatkowskiego. Cały dochód z turnieju zostanie przeznaczony na leczenie Angeliki Michalik, chorej na stwardnienie rozsiane. UWAGA – zgłoszenie do udziału w turnieju można złożyć do piątku, 22 stycznia!

Ogloszenie
>

Angelika jest bardzo wrażliwą i delikatną osobą. Od 10 lat zawzięcie walczy z nieuleczalną chorobą, jaką SM, stwardnienie rozsiane. Walczy z pomocą kochającego męża, a także małej armii otwartych na jej cierpienie ludzi, do których obok „dawców 1 %” zaliczają się jej współpracownicy oraz - co nie zdarza się często - jej pracodawca Dzięki temu, próbując żyć normalnie Angelika wygrywa kolejne bitwy w wojnie, która trwać będzie całe życie. Wbrew temu, co mówili lekarze, Angelika wraz z mężem zdecydowali się na powiększenie rodziny. Mimo wielu przeszkód, w maju 2009r. na świat przyszedł Mateuszek – najważniejszy powód by nigdy się nie poddać. Przeciwko SM Angelika odkryła tajną broń, którą jest wiara, nadzieja i miłość i… niestety pieniądze także. Leczenie stwardnienia rozsianego wymaga stałych nakładów finansowych, którym nie sposób podołać samemu.

Okazji do wsparcia Angeliki Michalik jest wiele, jedną z nich jest coroczny turniej piłki siatkowej, który w tym roku odbędzie się już po raz ósmy tradycyjnie w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych im. Jana Pawła II w Skrzyszowie. Turniej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego organizowany przez KU AZS PWSZ w Tarnowie oraz Zarząd Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo Kredytowej im. E. Kwiatkowskiego będzie miał miejsce w dniu 30 stycznia (sobota). Cały dochód z turnieju zostanie przeznaczony na leczenie Angeliki Michalik, chorej na stwardnienie rozsiane.

W turnieju można uczestniczyć zarówno czynnie - zgłaszając drużynę np. zawiązaną ze współpracowników, jaki biernie – będąc kibicem, kupując specjalnie przygotowane smakołyki za symboliczną „cegiełkę” i dopingując zgłoszone drużyny. Oczywiście dla kibiców na turniej wstęp jest wolny!
W turnieju mogą brać udział drużyny mieszane – ale tylko i wyłącznie zawodnicy amatorzy – nie mogą występować czynni zawodnicy piłki siatkowej tj. zawodnicy występujący w sezonie 2008/2009 oraz 2009/2010 w państwowej lidze (I, II, III, IV). Wpisowe: 200 PLN – wpłaty należy dokonać w dniu turnieju u upoważnionych do tego celu osób. Ostateczne zgłoszenie do udziału w turnieju można złożyć do dnia: 22.01.2010 Zgłoszenia przyjmuje Przemysław Markowicz, tel. kontaktowy: 14 655 83 82 lub 602 747 562.
Nagrody: za I, II, III, IV miejsce puchary ufundowane przez Prezesa SKOK Kwiatkowskiego, pozostałe drużyny – pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Program imprezy:
godz. 8.00 – 8.15 - przyjazd drużyn,
godz. 8.15 – 8.30 - odprawa techniczna kapitanów drużyn i sędziów,
godz. 8.30 – 8.45 - rozgrzewka,
godz. 8.45 – 9.00 - otwarcie turnieju
godz. 9.00 – 14.00 - mecze
ok. godz. 14.30 - zakończenie turnieju, wręczenie pucharów i dyplomów.

Polecamy stronę internetową Angeliki: http://www.pozytekpubliczny.org/
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 10:09:47
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html