Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wspomóż Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym    -   26/1/2010
1 procent dla PSOUU
Na stronie internetowej www.psouutarnow.org możemy znaleźć bezpłatny program do rozliczenia podatku za rok 2009. Program umożliwia rozliczenie deklaracji PIT za pomocą formularzy: PIT-36,PIT-36L, PIT-37,PIT-38, PIT-28 oraz załączników. Za pomocą programu można także przekazać 1% podatku na działalność Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tarnowie (PSOUU). Jest to organizacja pozarządowa i niedochodowa. Zajmuje się wyrównywaniem szans osób upośledzonych umysłowo, ich terapią i rehabilitacją. Prowadzi Niepubliczne Przedszkole Specjalne, Punkt Wczesnej Interwencji, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Dzienne Centrum Aktywności, Dom Pomocy Społecznej. Obejmujemy opieką ponad 200 osób, (dzieci już od urodzenia, młodzież, dorośli ) z Tarnowa i okolic oraz wspiera ich rodziny. Są to osoby niepełnosprawne intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym i głębokim (zespół Downa, dziecięce porażenie mózgowe, autyzm, inne zespoły genetyczne i niepełnosprawności sprzężone).

Ogloszenie

Aby zapewnić wszechstronny i optymalny rozwój podopiecznym Stowarzyszenie samo zabiega o środki na prowadzenie codziennej terapii i rehabilitacji. Dba o wyposażenie prowadzonych placówek w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, zatrudnia specjalistów (pedagodzy, psychologowie, logopedzi, rehabilitanci). Pomaga osobom upośledzonym umysłowo aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym oraz przygotowuje do większej samodzielności.
Prowadzi działalność dzięki częściowemu wsparciu PFRON, władz samorządowych, darczyńców. Chcąc umożliwić sprawne funkcjonowanie prowadzonych placówek oraz objąć pomocą większą ilość dzieci i osób dorosłych skutecznie zabiega o granty, jest realizatorem projektów finansowanych m.in. z funduszy unijnych oraz pozyskuje środki z 1% podatku.

Kontakt: Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tarnowie, ul. Ostrogskich 5 b (0-14) 626-84-89, ul. Okrężna 4a (0-14) 627-10-22, ul. Modrzejewskiej 48 (0-14) 625-07-15, e-mail: zk.tarnow@psouu.org.pl, strona: www.psouutarnow.org.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947