To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   JEDEN PROCENT – NIEJEDEN UŚMIECH    -   01/2/2010
Wspomóż Ich Lepsze Jutro
Gwiazdy Polskiego Radia i Telewizji Polskiej użyczyły swoich głosów w kampanii 1 procent Stowarzyszenia „Ich lepsze jutro”. 15-sekundowy spot trafił już do internetu. Będzie też emitowany w radiu i telewizji. Środki przekazane w tym roku przed podatników Stowarzyszenie w całości przeznaczy na utworzenie Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla niepełnosprawnych dzieci przy ul. Pułaskiego 91 w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Swoich głosów w reklamie użyczyli: Tadeusz Sznuk, Andrzej Matul, Paula Michalik i Wiesław Molak. Hasłem kampanii są słowa: „jeden procent – niejeden uśmiech”. Stowarzyszenie przygotowało też banery, plakaty i ulotki z informacją o możliwości przekazania 1 proc. podatku. Spot można obejrzeć w internecie pod adresem www.ichlepszejutro.pl.
-Podobnie jak w latach poprzednich, obowiązują łatwiejsze procedury przekazania pieniędzy. Wystarczy poprawnie wypełnić zeznanie podatkowe, a resztą formalności zajmie się urząd skarbowy – informuje Krzysztof Drwal, prezes Stowarzyszenia. Po wyliczeniu, ile podatku mamy do zapłacenia, w odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego, które zatytułowane są "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP" wpisujemy nazwę Stowarzyszenie „Ich Lepsze Jutro” i numer KRS 00 00 237 677. Wpisujemy także kwotę, którą chcemy przekazać, ale nie może ona przekraczać 1 proc. podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Wszystkie środki przekazane przez podatników w bieżącym roku Stowarzyszenie zamierza przeznaczyć na utworzenie i wyposażenie lokalu przy ul. Pułaskiego 91 w Tarnowie, gdzie po wakacjach rozpocznie działalność Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji dla dzieci. Obecnie trwają prace zmierzające do przystosowania obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na powierzchni ok. 100 metrów kwadratowych, oprócz poczekalni, recepcji i toalet przystosowanych do potrzeb osób z niepełną sprawnością ruchową, znajdą się sale do rehabilitacji logopedycznej, psychologicznej, ruchowej, sala oddziaływania polisensorycznego z gabinetem światła i sala do zajęć z psem. Stowarzyszenie świadczy bezpłatną pomoc dla ponad 50 dzieci zapisanych do Aktywnej Świetlicy Terapeutycznej. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, January 19, 2022 19:39:33
IP     : 54.161.2.204
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html