To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Akcja krwiodawstwa w Starostwie Powiatowym w Tarnowie    -   02/2/2010
W środę krew w urzędzie
3 lutego, w środę, pracownicy Starostwa Powiatowego w Tarnowie a także osoby, które odwiedzą w tym dniu urząd, będą mogli oddać krew. To już druga w ostatnich miesiącach akcja w tarnowskim starostwie. Efektem pierwszej było jedenaście litrów oddanej krwi i powstanie klubu honorowych dawców, w którym udzielają się pracownicy urzędu.

Ogloszenie
>

–Bardzo się cieszę, że znalazły się osoby, które chętnie dzielą się krwią ratującą drugiemu człowiekowi życie – podkreśla organizator akcji, wicestarosta tarnowski Mirosław Banach. -Liczę, że tym razem również znajdą się chętni i krwi będzie jeszcze więcej – podkreśla.

W środę w sali konferencyjnej na parterze Starostwa Powiatowego przy ul. Narutowicza 38 w Tarnowie pojawią się pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z przenośną aparaturą do pobierania krwi. Będzie ją można oddawać od godziny 9.00 do 13.00. Aby zostać honorowym dawcą nie trzeba wiele wysiłku. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty, a osoby, które są honorowymi dawcami muszą posiadać książeczkę krwiodawcy. Cała „procedura” trwa zaledwie kilkanaście minut - od jednej osoby można będzie pobrać 450 ml. krwi.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 11:20:15
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html