Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Od soboty pojedziemy połączeniem Starodąbrowskiej i Mostowej    -   03/2/2010
Przebicie Mostowa idzie w ruch
Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich informuje, że w najbliższą sobotę, 6 lutego, w godzinach pomiędzy 8.00 a 10.00 zostanie otwarte dla ruchu drogowego nowo wybudowane połączenie ulic Starodąbrowskiej i Mostowej. Oddanie tego połączenia do użytku wiąże się z wprowadzeniem zmian organizacji ruchu na większym obszarze tj. na ulicy Mostowej, której odcinek będzie można przejechać od ulicy Lwowskiej w kierunku ul. Kołłątaja, Warzywnej i do Przychodni Lekarskich zlokalizowanych na dalszym odcinku ulicy Mostowej oraz na ulicy Kołłątaja, odcinku od ul. Starodąbrowskiej do Mostowej, gdzie nastąpi odwrócenie kierunku ruchu i którą będzie można przejechać od ulicy Mostowej w stronę ulicy Starodąbrowskiej. Wyjazd z przychodni zlokalizowanych przy ul. Mostowej będzie się mógł odbywać w kierunku ulicy Pracy oraz w kierunku ul. Starodąbrowskiej.

Ogloszenie

Nie zakończenie prac związanych z modernizacją ulicy Gumniskiej i jej skrzyżowania z ulicą Mostową powoduje również konieczność równoczesnego wyłączenia możliwości skrętu w lewo z ulicy Gumniskiej w Mostową. Objazd z tego kierunku (od Konarskiego i Dąbrowskiego) poprowadzony zostanie poprzez ulicę Dąbrowskiego i Nadbrzeżną Górną.
Kierowcy proszeni są o czujność i rozwagę za kierownicą.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(03-02-2010) szary mieszkaniec :
Bardzo dobra informacja. Przy okazji mam prośbę, żeby wreszcie zająć się nawierzchnią na Konarskiego, Narutowicza Gumniskiej i Dąbrowskiego. Przecież te drogi są dziurawe jak ser, ileż można łatać drogę która od kiedy pamiętam jest mocno eksploatowana. Dawniej - kiedy nie było obwodnicy - szedł przez Narutowicza i Konarskiego cały transport i od tej pory poza kilkoma łatami nic tam nie zmieniono. To wstyd dla miasta, żeby jeden z głównych ciągów komunikacyjnych był w tak opłatanym stanie. Dziwie się, że nie zależy na tym żadnej z instytucji które tam się znajdują: Starostwo Powiatowe, Wodociągi, Gazy, Sąd, Więzienie, Alma... Przecież wszyscy ci ludzie tamtędy jeżdżą albo chodzą do pracy - czy nikt nie widzi tego syfu? Zapewne wielu mieszkańców ma już dość omijania zapadniętych studzienek, krzywo wylanych łat i chodników ze stojącą wodą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-02-2010) kojot :
oj popieram Konarskiego Nartowicza dąbrowskiego są fatalne fatalne oby wreszcie sie wzieli za to ;-) czas pokaże

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-02-2010) jj :
Podpisuję się pod przedmówcami, to jedyny odcinek w Tarnowie na którym, jadąc samochodem, laser gubi ściężkę w cd :) p.s. chociaż widzę że podobnych odcinków przybywa niestety ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-02-2010) Były Dyrektor TZDM :
Zgłosiłem w czasie debaty budżetowej na rok 2010 aby odcinek ul. Konarskiego od ul. Sądowej w kierunku ul. Narutowicza aż do ul. Wodnej (włącznie ze skrzyżowaniem) był wyremontowany wraz z nowymi chodnikami po obu stronach. Tarnowskie Wodociągi właśnie kończą ostatnie roboty na ul. Konarskiego od skrzyżowania z ul. Tuchowską aż do ul. Sądowej. Ciekawe czy Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich zrealizuje terminowo tą inwestycje w 2010 roku zwłaszcza, że tzw. III Etap czyli odcinek od skrzyżowania ulicy Mostowej z ulicą Gumniską i dalej w kierunku Sądu ( całkiem nowe skrzyżowanie), dalej ul. Dąbrowskiego w kierunku torów kolejowych i ul. Ziaji do skrzyżowania z ulica Tuchowską ma termin zakończenia realizacji do września 2010 roku. Osobiście podpisywałem Umowę z firmą Strabag, która wygrała przetarg na ten właśnie III Etap. Mam nadzieję, że TZDM wywiąże się z terminowego zrealizowania w/w Umowy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-02-2010) an :
A mnie się wydaje,że po oddaniu nowego odcinka w sobotę zakorkuje się całkowicie ul. Gumniska, Konarskiego i Narutowicza, gdyż auta jadące od strony Dąbrowy Tarnowskiej będą chciały dojechać w stronę Burku tą właśnie trasą, nie licząc niekończącego .się korka od kierunku bazy PKS. Według mnie to przebicie było zupełnie niepotrzebne i nastręczy więcej trudności niż korzyści. Noi na koniec - brak możliwości skrętu z ul Gumniskiej w Mostową to już jakaś parodia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-02-2010) szary mieszkaniec :
Zawsze musi się trafić "malkontent z wizją"... Chłopie poczekaj tydzień, aż ludzie zaczną tamtędy jeździć i wtedy wyciągaj wnioski. Rozwlają mnie ludzie, którzy na kilka godzin przed mówią "a mnie się wydaje" - a jeżeli faktycznie Ci sie wydaje to co wtedy? Pożyjemy zobaczymy. Jak by nie patrzeć to coś się dzieje, w tym roku ma być przebudowane skrzyżowanie Gumniska-Konarskiego-Dąbrowski ego, do tego dochodzą modernizacje ul. Zaji i odcinka Narutowicza-Konarskiego. Fakt, że trochę jeszcze musimy poczekać, ale dobrze że coś się dzieje. Zgoda, że Gumniska to wąskie gardło, ale jeszcze większe gardło to Tuchowska. To są niestety zaniedbania z kilkudziesięciu lat - trudno to nadrobić w lat kilka... Wiadukty na Tuchowskiej widziałem na starej fotografii z lat bodajże 30-tych ub. wieku. Tak jak je postawiono 80 lat temu, tak stoją do dziś.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2010) greg :
dziurawe miasto

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2010) dziadek :
A może by tak dolączyć szkic sytuacyjny tych ulic z zaznaczeniem obowiązujących kierunków jazdy?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947