To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Ich lepsze jutro” pomaga dzieciom    -   03/2/2010
Darmowa rehabilitacja
Stowarzyszenie „Ich Lepsze jutro” wspólnie z Fundacją PZU realizuje cykl zajęć usprawniających ruchowo dzieci z niepełną sprawnością. Zajęcia odbywają się w Aktywnej Świetlicy Terapeutycznej w ramach projektu „Dobry start – lepsze jutro”. Pomocą objętych jest 50 dzieci.

Ogloszenie

Spotkania z rehabilitantem obejmują wczesną interwencję dzieci z opóźnieniem psychoruchowym i z uszkodzeniami układu nerwowego, a także usprawnianie podopiecznych systematycznie korzystających z pomocy, co pozwala osiągnąć im rytmiczną stabilizację. W zajęciach uczestniczą dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołem Downa, zespołem Aspergera, ADHD, upośledzone w każdym stopniu.

O zakwalifikowaniu się na zajęcia decyduje lekarz rehabilitant. Aby korzystać z ćwiczeń nie trzeba być członkiem Stowarzyszenia, ani wnosić żadnych opłat. Zajęcia finansuje Stowarzyszenie „Ich lepsze jutro” z pieniędzy podatników, którzy przekazują 1 proc. podatku oraz ze środków Fundacji PZU. Więcej informacji w internecie pod adresem: www.ichlepszejutro.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 11:00:48
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html