To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Renegocjacje do powtórki   -   15/7/2004
Fiaskiem zakończyło się pierwsze spotkanie dyrektor szpitala w Dąbrowie tarnowskiej Teresy Kopczyńskiej i starosty powiatu Krzysztofa Kaczmarskiego z władzami narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie. Mimo długich dyskusji i ustępstw Funduszu strony nie doszły do porozumienia. Pierwsza propozycja NFZ-etu została odrzucona niemal od razu, ale drugą poddano dyskusji.

Ogloszenie
>

Na nic się to zdało, gdyż Fundusz nie chce się zgodzić na stawkę 9 złotych za punkt, a tylko taka gwarantuje finansowanie bieżących potrzeb zadłużonego na 7 milionów szpitala. Strony sporządziły protokół rozbieżności i umówiły się na kolejne spotkanie. Dojdzie do niego pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia.
A tymczasem do jutra musi zostać podpisana umowa z ewentualnym kredytodawcą. W przeciwnym razie długą – trzymiesięczną procedurę przetargową trzeba będzie rozpoczynać od nowa. Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej jest największym pracodawcą w regionie, zatrudnia 550 osób. Po wprowadzeniu w życie restrukturyzacji zatrudnienie może stracić nawet ponad 30 osób.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:51:38
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html